Moto trka Zalužani - Trofej Guevara 2012

Radanovic

Well-known member
313101_3732978766447_2107620290_n.jpg


Kružna staza u Zalužanima ponovo će biti teren na kome će snagu svojih mašina odmjeriti preko stotinu moto vozača. Trke za nastavak Šampionata RS, Šampionata Srbije i Otvoreno prvenstvo počinju 24.08. kada će takmičari imati slobodne treninge. Narednog dana na programu su kvalifikacije, dok je finalni dio takmičenja planiran za nedjelju, 26. avgust.
"Trke u Banja Luci predstavljaju jednu od odlučujućih borbi za generalne plasmane, jer je bodovna razlika trenutno minimalna i mnogo toga još može da se promijeni", rekao je Draženko Tintor, predstavnik Tintor Racing Team-a, koji je ujedno i organizator ovog sportskog događaja.
Druga trka za Šampionat RS i peta trka za Šampionat Srbije voziće se u klasama 600 Happening RS, 600 Happening Srbija, 1000 Happening RS, 1000 Happening Srbija. Trke Otvorenog prvenstva, u kojima će učestvovati brojni regionalni i evropski klubovi, voziće se u klasama 125 SP, 600 SuperStock i 1000 SuperStock.
Obzirom da se radi o takmičenju koje donosi važne bodove u ukupnom poretku za ovu sezonu, neizvjesnosti i uzbuđenja neće nedostajati. Zato će ovo nesumnjivo biti adrenalinski sportski događaj i idealna prilika za uživanje zaljubljenika u moto sport.


Na trku će najvjerovatnije doći Renato Novosel , a moguć je i dolazak Luce Tommasinia .
 
Sad me zanima još jedan vozač ako skrpa i za ovu turu a volio bih.
 
Sigurno Marin ...  Suza K7 600...    8)
 
(y) (y)
Ako Bog da, vozi se i ova trka. vozicemo dvije trke u istom danu. nisam jos stigao trenirati, za koji dan mi je qvick shifter u funkciji i onda cu valjda uhvatiti vremena za treniranje. nadam se boljem rezultatu, jer sam dosta spustio vrijeme na samo jednom treningu poslije prosle trke.  8) :mrgreen: