Moto Tura Mariovo 2010

Added to Calendar: 04-06-10, 05-06-10, 06-06-10

dvormak

Member
GUARDIAN ANGELS- MACEDONIA vas poziva na III megjunarodnu Moto Turu Mariovo 2010, 4-6.06.2010 (I-vi vikend 6-tog mjeseca)
3-dnevno relaksirano druženje u prirodi, daleko od civilizacije... dobra klopa, piva, kampovanje, logorska vatra, obilazak regiona sa touring vodicem, relaksirana muzika uz razgovor s prijateljima... mmmmmm
Zasad toliko... detalji uskoro...  8)

P.S. Impresije s ovogodišnje Moto Ture Mariovo 2009 možete naci na www.mototouring-macedonia.co.nr
 
Stvarno ste brzi. Još nisu splasnuli dojmovi sa ovogodišnje ture, a već se priprema iduća.  (y)
Za preporučiti svima koji imaju želju otići i obići barem dio Makedonije.
Bio sam na Moto Turi Mariovo I i II i organizatorima samo pohvale. Da li ćemo se vidjeti i treći put...?  :misli:
 
mrgud_sk said:
Stvarno ste brzi. Još nisu splasnuli dojmovi sa ovogodišnje ture, a već se priprema iduća.  (y)
Za preporučiti svima koji imaju želju otići i obići barem dio Makedonije.
Bio sam na Moto Turi Mariovo I i II i organizatorima samo pohvale. Da li ćemo se vidjeti i treći put...?  :misli:

Iskreno se nadam da oćemo  :wink:  sa tobom i sa svim ostalim prijateljima iz prošlih godina, a i pokojih novih prijatelja su uvjek dobrodošli  (y)
 
dvormak said:
Iskreno se nadam da oćemo  :wink:  sa tobom i sa svim ostalim prijateljima iz prošlih godina, a i pokojih novih prijatelja su uvjek dobrodošli  (y)


Je, bilo bi lijepo doci i dogodine. Ove godine je stvarno bilo super, nesto drukcije od klasicnih motosusreta, rekao bih i puno bolje. Tko nije bio, trebao bi otici, ekipa iz Makedonije prva liga, pravi domacini. Ovom prilikom pozdrav svima koje sam upoznao i onima koje nisam, bilo je lijepo druziti se s vama, pa makar i na tri dana! (y)
 
maredm1 said:
Je, bilo bi lijepo doci i dogodine. Ove godine je stvarno bilo super, nesto drukcije od klasicnih motosusreta, rekao bih i puno bolje. Tko nije bio, trebao bi otici, ekipa iz Makedonije prva liga, pravi domacini. Ovom prilikom pozdrav svima koje sam upoznao i onima koje nisam, bilo je lijepo druziti se s vama, pa makar i na tri dana! (y)
Potpisujem  (y)
 
I ja također.  (y)

2dvormak: Zanima me samo da li ću ja prije opet stići na Mariovo ili ću prije dobiti zahvalnicu od ove godine.  :misli:
 
mrgud_sk said:
I ja također.  (y)

2dvormak: Zanima me samo da li ću ja prije opet stići na Mariovo ili ću prije dobiti zahvalnicu od ove godine.  :misli:

Poslao sam poštom prošljeg tjedna, zar još nije stigla ?  :shock:
Ako je još nema za koji dan, javi mi da pošaljem nove... ili bi možda bila bolja solucija da ih licno donesem... kako beše, Winter party 28.11.2009? (hehehe, samo da ti šapnem da planiramo, da se ne  :ludjak: kad ti :kuca: ... videcemo... zasad ššššš...)
 
E ovo je vijest. Čekamo vas.  (y)
A za zahvalnicu ti javim ako ne dođe za koji dan. Pozdrav tebi i cijeloj ekipi u Skopju (i šire).
 
maredm1 said:
Ha,ha,ha, a na logu ekipa iz Siska! (y)

Pa naravno, vec od pocetka ste važan dio ovog dogagjaja, pa zaslužili ste  :wink:
 
Vidimo se nadam se kod vas, ili kod Siscie, ili kod nas na Strmcu!
 
mrgud_sk said:
I ja također.  (y)

2dvormak: Zanima me samo da li ću ja prije opet stići na Mariovo ili ću prije dobiti zahvalnicu od ove godine.  :misli:


treba i slijedeće godine ići, moram probati nedjeljnu kavu  :wink: usput šuti valda si dobio kaj je Beni poslao  :misli: ak ne bum ti ja skočil i po tu zahvalnicu  :jesus:
idemo i slijedeće godine  (y)
 
Nisam još ništa dobio.  :neznam:  Ti si možda dobio?
 
mali_bandit said:
treba i slijedeće godine ići, moram probati nedjeljnu kavu  :wink: usput šuti valda si dobio kaj je Beni poslao  :misli: ak ne bum ti ja skočil i po tu zahvalnicu  :jesus:
idemo i slijedeće godine  (y)
:misli:
 
mrgud_sk said:
Nisam još ništa dobio.  :neznam:  Ti si možda dobio?

Još nisi dobio??? a lepo ti je mama rekla da koristiš kontracepciju  :LOL: :LOL: :LOL:
OK, šala na stranu, šaljem novi set ujutru, ovog puta preporuceno  (y)

 
I da potsetim, detalji u vezi pretstojece Moto Ture Mariovo 2010 možete naci na web stranama
www.mototouring-macedonia.co.nr ,
www.moto-touring.mk
i naravno ovde na forumu


A da, i da ne zaboravim, ovog puta cemo posvetiti više pažnje da Moto Tura Mariovo 2010 bude onako kako je prvicno zamišljena: kampovanje, razgovor i promena iskustva pokraj logorske vatre, uz relaksirani ton akusticne muzike...  :cigle:
 
s obzirom da još nisam bio a sljedeće godine imam u planu pridružiti vam se,zanima me,dal su odlazak i povratak organizirani u zajedničkom putovanju ili se ide kako i kada kome paše?!?  :neznam:
 
mrgud_sk said:
Nisam još ništa dobio.  :neznam:  Ti si možda dobio?

Zahvalnicu još u Prilepu a u nedjelju sam bio sa mareom u Sisku, pa rekao je da vas je zvao da niste mogli doći i ostavio sam kod njega prišivke