Moto Tura Mariovo 2010

Added to Calendar: 04-06-10, 05-06-10, 06-06-10

Teško, jer baš kako si i rekao, mi smo u pripremama za susret u Sisku vikend poslije Mariova tako da sumnjam da će netko od ekipe imati vremena da ide.  :(
A ja bih išao vrlo rado.
 
Eto vidiš... nema me nekoliko dana i odma nešto novo :) ...
Hvala na pozdravu Karlo, prenecu Trti, a i svima ostalima...
A Mrgude, kažeš da cemo opet posjetiti Sisak za vikend nakon MT Mariovo 2010... :misli: ... pa dobro... može, što da ne...  :wink: ... ali otom-potom...

Uskoro slijedi i program Moto Ture Mariovo 2010... malo više spontanosti, više druženja, manje galame... relaksiranije...  (y)
 
mrgud_sk said:
Teško, jer baš kako si i rekao, mi smo u pripremama za susret u Sisku vikend poslije Mariova tako da sumnjam da će netko od ekipe imati vremena da ide.  :(
A ja bih išao vrlo rado.

uh šteta ali možda bar netko uspije doći braniti boje na nogometu  :D

karlo pozdrav  (y)
 
Malo je još rano za sve planove, a stvar je vrlo interesantna. Stavljam na kalendar. Možda pa ipak krenemo prema makedoniji ili da se priklopim kojoj grupi.  :misli: Pa normalno sa dozvolom vođe grupe. (y)
 
karlo 51 said:
i tebi veliki pozdrav nadam se da ce neko od vas doci na nas susret polovinom travnja (y) (y) (y) (y)

to je vec zacrtano delboy i ja sa pratiljama  (y) a posle za Mariovo  da provjerimo nedjeljnu kavu :wink:
(kolko cendram za tu kavu utopit će me Beni i ekipa u kavi  :LOL: )
 
mali_bandit said:
to je vec zacrtano delboy i ja sa pratiljama  (y) a posle za Mariovo  da provjerimo nedjeljnu kavu :wink:
(kolko cendram za tu kavu utopit će me Beni i ekipa u kavi  :LOL: )

Imati ćeš, već ove subote u Sisku, priliku da pitaš Benija za tu kavu.  :mrgreen:
Vidimo se.  (y)
 
mrgud_sk said:
Imati ćeš, već ove subote u Sisku, priliku da pitaš Benija za tu kavu.  :mrgreen:
Vidimo se.  (y)

baš me veseli  (y) sad smo se i čuli, nadam se da budu i kakve novosti sihurno su nešto već dogovorili,
sve znaš ali još jednom potvrđujemo naš dolazak za subotu  (y)
 
najavljujem da je nova web strana u funciji www.moto-touring.mk a i stara isto tako
detalje oko programa Moto Ture Mariovo 2010 bice objavljeni uskoro...
 
nekoliko pitanja za sve vas koji ste već imali priliku biti tamo:
gdje je okupljanje tj. kamp,u kojem mjestu???
dal se svaki dan ide u obilaske i jel je svaki put predviđen povratak u kamp???

ajde,ako vam nije problem,vi koji ste bili ove god. malo opišite kak je to organizirano...  :wink:
 
goc said:
nekoliko pitanja za sve vas koji ste već imali priliku biti tamo:
gdje je okupljanje tj. kamp,u kojem mjestu???
dal se svaki dan ide u obilaske i jel je svaki put predviđen povratak u kamp???

ajde,ako vam nije problem,vi koji ste bili ove god. malo opišite kak je to organizirano...  :wink:

Okupljanje je u strogom centru grada Prilep-a, tamo je svecano otvaranje moto ture i nakon toga slijedi grupna vožnja do kampa u Mariovo, koji je na 45 km. od Prilep-a, konkretno kod mjesta zvano Melnik, odma preko puta manastira sv. Ilija
Obilazak regiona je predvidjen za subotu, i da, nakon rucka se opet vracamo u isti kamp. Znaci kamp je na jednom mjesti.
Iako se sami kamp nalazi 45 km. od civilizacije, potrudili smo se da tamo ima sve uvjete za ugodan boravak (klopa i pice, WC, voda, struja... a ovog puta i dovoljno kave :) )
Kamp ce biti na istoj lokaciji kao i ove godine.
 
dvormak said:
Okupljanje je u strogom centru grada Prilep-a, tamo je svecano otvaranje moto ture i nakon toga slijedi grupna vožnja do kampa u Mariovo, koji je na 45 km. od Prilep-a, konkretno kod mjesta zvano Melnik, odma preko puta manastira sv. Ilija
Obilazak regiona je predvidjen za subotu, i da, nakon rucka se opet vracamo u isti kamp. Znaci kamp je na jednom mjesti.
Iako se sami kamp nalazi 45 km. od civilizacije, potrudili smo se da tamo ima sve uvjete za ugodan boravak (klopa i pice, WC, voda, struja... a ovog puta i dovoljno kave :) )
Kamp ce biti na istoj lokaciji kao i ove godine.

baš tak no došel bum vas provjeriti opet za svaki slučaj  (y)
 
Pa sve mi postaje interesantnije. Pa valjda ču dobiti kako društvo. Ak ne, sretnem koga na putu.
 
matjazg said:
Pa sve mi postaje interesantnije. Pa valjda ču dobiti kako društvo. Ak ne, sretnem koga na putu.
ma nemaš brige,kak sada stvari stoje idemo 100% a sigurno će nas bit jedna grupica tak da nebuš išel solo...
 
U ovo doba godine svi samo puno sraćkaju, a kad dođe 6. mjesec pojavi se nas čak 5-6 iz cijele Hrvatske.  :palacdolje:
 
mrgud_sk said:
U ovo doba godine svi samo puno sraćkaju, a kad dođe 6. mjesec pojavi nas čak 5-6 iz cijele Hrvatske.  :palacdolje:
da,to si u pravu,tako to obično bude  (y) sada je ipak još prerano za bilo kakve dogovore oko odlaska ali brzo će 6. mj.  :wink:
 
2 dvormak :
daj nam napiši vezano za Subotu,koja su sve mjesta obuhvaćena turom??? koliko je to cca km???  :neznam:
 
mrgud_sk said:
U ovo doba godine svi samo puno sraćkaju, a kad dođe 6. mjesec pojavi se nas čak 5-6 iz cijele Hrvatske.  :palacdolje:


Eh 5-6, prošle godine nas je bilo ako se ne varam čak 8!