Motocikl srušio pješakinju i nestao u plamenu

-MV-AGUSTA-

New member
137971.jpg


ZAGREB – Jedna ozlijeđena osoba i u potpunosti izgorjeli motocikl epilog su prometne nesreće što se u nedjelju oko 18 sati dogodila na Maksimirskoj cesti. Do nesreće je došlo kada se 19-godišnjak neregistriranim motociklom nije zaustavio pred pješačkim prijelazom. Naime, kolona vozila je stala kako bi pješaci prošli, dok se motociklist prestrojio na tramvajske tračnice i nastavio vožnju. Tako je naletio na 26-godišnju pješakinju koja je pala na tlo, a ravnotežu je izgubio i motociklist, pa je zajedno s ťhondomŤ završio na kolniku. Motor je nastavio nekontrolirano kliziti završivši na suprotnoj strani ceste odakle je naišao autobus. U sudaru motora i autobusa planula je vatra što je u potpunosti uništila ťhonduŤ, dok se autobus uspio zaustaviti 200 metara dalje
 
Vec sam mislio da je Vedran opet nesto zapalio... :mrgreen:
 
ha ha na slici dečki traže broj šasije, tak su i u mom slučaju tražili ali nisu mogli naći.... :mrgreen: :mrgreen:

kolko je taj bus išel kad se zaustavili 200 metara dalje :shock:
 
Cigla said:
Vec sam mislio da je Vedran opet nesto zapalio... :mrgreen:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

sva sreća ovaj put nisam ja, ja sam šarafili svoj novi motor jučer i sklopil ga do kraja, sad čeka samo razradu, i onda s njim odma na grobnik :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
ma svasta! :?

Now i have seen everything :mortal:

:mrgreen:
 
Jooj, to boli :x ., uzas!
Sjetilo me na onu pilicu zabijenu u skoro prepolovljenog ficeka na maksimirskoj prije 6-7 godina. Brrr..
 
nakon pustih postova o edukaciji mladih,komentara o pandurima i auto-vozacima malo me zabrinjava sto niko ne komentira "bikera"-neregistriran,preticanje kolone, nalet na pjesakinju...
lipo se je sprdat s drugima ali pokazimo da smo dosljedni i osudimo ovakvu voznju.
ili ja krivo kuzim neke stvari...
 
PAG said:
nakon pustih postova o edukaciji mladih,komentara o pandurima i auto-vozacima malo me zabrinjava sto niko ne komentira "bikera"-neregistriran,preticanje kolone, nalet na pjesakinju...
lipo se je sprdat s drugima ali pokazimo da smo dosljedni i osudimo ovakvu voznju.
ili ja krivo kuzim neke stvari...
nema se tu kaj komentirat, sve je jasno isto ko i sa pandurima
aj bok
A.C.A.B.
:mrgreen:
 
Ima se komentirat, dijete je debil i nadam se da je pješakinja dobro...i nadam se da mu je hodna tako dobro izgorila da se više nema što od nje popravit pa će mu starci razmislit bolje prije nego ga opet puste na motor :evil:

Mislim da svi znate kakve bi reakcije u topicu bile da je naletio auto na motor...
 
PAG said:
nakon pustih postova o edukaciji mladih,komentara o pandurima i auto-vozacima malo me zabrinjava sto niko ne komentira "bikera"-neregistriran,preticanje kolone, nalet na pjesakinju...
lipo se je sprdat s drugima ali pokazimo da smo dosljedni i osudimo ovakvu voznju.
ili ja krivo kuzim neke stvari...

cuj stari mislim da je svima i te kako jasno da je "biker" zajebo stvar... glupo je da se to mora objasnit. svi smo mi to rekli na svoj nacin s laganom dozom sarkazma i crnog humora. a ja ionako uvijek kazem da se brines o svojoj voznji... upozorit mozemo ali nista vise od toga jer koga ce budala slusat ako ni sam nije svjestan da stvar radi krivo :|
 
Hapi said:
Vedran said:
sva sreća ovaj put nisam ja, ja sam šarafili svoj novi motor jučer i sklopil ga do kraja, sad čeka samo razradu, i onda s njim odma na grobnik :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

A koji se to motor šarafio ak se smije znat ? 8)

nije tajna..... samo bez smijeha molim

:mrgreen: :mrgreen:

 
Vedran said:
nije tajna..... samo bez smijeha molim

:mrgreen: :mrgreen:

I koliko te je košta sve ukupno ?
ajd nabaci dojmove kad napraviš prve kilometre !
pa da vidimo koliko mu treba do 100km/h , 4 ili 5 sekundi ??? :peace: :bonk:

baš razmišljam da si kupim tak nešt umjesto bicikla, baš me zanima jel će bit kakvih kvarova i to ?
 
Hapi said:
Vedran said:
nije tajna..... samo bez smijeha molim

:mrgreen: :mrgreen:

I koliko te je košta sve ukupno ?
ajd nabaci dojmove kad napraviš prve kilometre !
pa da vidimo koliko mu treba do 100km/h , 4 ili 5 sekundi ??? :peace: :bonk:

baš razmišljam da si kupim tak nešt umjesto bicikla, baš me zanima jel će bit kakvih kvarova i to ?

5700 kuna sve ukupno

od 0-45kmh po mojoj procjeni nekih 15 sekundi

vozio sam se na njemu kad sam ga probavao za kupnju
ubiti jako dobar motor ljepo se polegava u zavoju dobro koči (sa vrtoglavih 45kmh)
ovjes bi trebao malo ali malo podesiti, vjerovatno radi moje kilaže (teži sam od motora, kutije i svog željeza u čem je bio spakiran točno za 20 kila)
agregat više nego dobar ipak je to makina od Yamahe (tak vele nemam ja pojma)

još da ga isprobam na grobiku da vidimo kakav je tamo ipak je taj motor napravljen za stazu, pa će sigurno tam pokazati sve svoje vrline :wink:
 
[quote="Vedran

5700 kuna sve ukupno

od 0-45kmh po mojoj procjeni nekih 15 sekundi

:cool: jel ima kakve blokade ?
kolika potrošnja ?

još da ga isprobam na grobiku da vidimo kakav je tamo ipak je taj motor napravljen za stazu, pa će sigurno tam pokazati sve svoje vrline :wink

:LOL: :LOL:
ma idealan, već vidim usporedne testove u moto puls : Baotian VS GSX-r 1000, neukroćena zvjer iz kine :mrgreen:
 
Hapi said:
[quote="Vedran

5700 kuna sve ukupno

od 0-45kmh po mojoj procjeni nekih 15 sekundi

:cool: jel ima kakve blokade ?
kolika potrošnja ?

još da ga isprobam na grobiku da vidimo kakav je tamo ipak je taj motor napravljen za stazu, pa će sigurno tam pokazati sve svoje vrline :wink

:LOL: :LOL:
ma idealan, već vidim usporedne testove u moto puls : Baotian VS GSX-r 1000, neukroćena zvjer iz kine :mrgreen:

blokadu ima, kolko su mi rekli samo jedan žica koju treba presječi, ali išel bu onda nevjerovatnih 55kmh
potrošnja mu je 2 do 2,2 litre na 100km, ipak je to četverotaktni motor

kaj si ti normalan da stave gsxr-a pokraj njega, pa bu ga ostamotil (suzukija naravno) pokraj te zvijeri treba staviti bilo koj motoGP motor, samo kažem prvo treba malo poraditi na ovjesu :mrgreen: :mrgreen:
 
momak je dobro udesio motor..... ja sam danas vidio kako je neki dječak u fiatu, nakon što me skoro pogazio, odjurio je samo 100 metara i preletjevši preko nekog cvijećai drveta, zabio se direkt u parkirani auto. Ne znam koji mu je k...bio, ali dobro se udesio....doduše nije se zapalio.....
 
Aj, kad pričate o Baotianu, da se malkice nadovežem, obzirom da sam ženi uzea jednog za po gradu. Blokada mu je elektronska, makne se vrlo lako, a to ti sami nude napravit na prvom servisu nakon 300km. Još promijeniš valjčiće u variomatu i onda ide cca 70-ak na sat, što je skroz ok. Ta je brzina provjerena, jer sam provoza jednog takvog. Motorić je lako upravljiv, ali ne bi preporučija vozit bilo kakvo dvoje ljudi na tome. Jednostavno nema mjesta. Usput, bilo je nekakvo sniženje i platija sam ga 5.000,00 kn. Vrlo sitna lova.
Ukupan dojam, za cijenu koju traže za njega, izuzetno povljna kupnja.

A šta se tiče redikula koji je skrivija saobraćajnu iz naslova, šta da mu kažem?! Da je idiot? Pa vjerujem da je to od saobraćajne čuo masu puta, pa već zna.