MOTOCROSS CIRKUS IDE DALJE...

Koko

New member
...pa ovaj puta odsjeda u Savskom Marofu, 25.04.2011., dakle uobičajeno, na Uskršnji ponedjeljak se vidimo v Marofu. Mi se nadamo dobrom vremenu i vašoj posjeti 8) (y) . Bok.
 
Naprijed naši...  :konjic:
 
Molim ako neko zna jer se utrka odrzava po planu, kad pocinje, kolko se trka vozi....?
 
Musashi said:
Molim ako neko zna jer se utrka odrzava po planu, kad pocinje, kolko se trka vozi....?

Ne, spontano ko uvijek..  :jesus: :mrgreen:
 
Jebote , čujem naš padavičar Kajić bil drugi u prvoj i četvrti u drugoj vožnji , ukupno četvrti u klasi veterana ... ko tu kog jebe z bodovima  a baš sam mislil da bu neko bokal donesel da z čeg imamo vino točit  :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :bananarace: :bananarace: :bananarace: bravo svejedno  :yoman: :naklon:
 
stojednaseljačina said:
Jebote , čujem naš padavičar Kajić bil drugi u prvoj i četvrti u drugoj vožnji , ukupno četvrti u klasi veterana ... ko tu kog jebe z bodovima  a baš sam mislil da bu neko bokal donesel da z čeg imamo vino točit  :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :bananarace: :bananarace: :bananarace: bravo svejedno  :yoman: :naklon:

u drugoj vožnji je odmah zalegao i pričekao da ga svi pregaze  :misli: :shock:
 
skala said:
u drugoj vožnji je odmah zalegao i pričekao da ga svi pregaze  :misli: :shock:

tu je tehniku usavršil u vidovcu  (y) :LOL: :LOL: :LOL: bravo reno (y) (y) (y)
 
Čestitke na zlatnom piru staze Savski Marof, kao i svake godine uživao sam na stazi na Uskrsni ponedjeljak... :hura:

Mislim da je ovo prva godina da u velikim klasama nema ni jednog cvajtakta  :( , sRReća na dječici koja još uvijek voze pRRave motore da možemo osjetiti karakterističan miris dvotaktola i prašine na Pepačevom bRRijegu..  (y) :mrgreen:
 
:hura:
 
(y)
 
klinci iz klase 85 imaju brža vremena od B lige  :shock:  (y)
 
skala said:
klinci iz klase 85 imaju brža vremena od B lige  :shock:  (y)

Kolko Max trenira nije ni ćudo,ali napredak Križnika me malo zatekao.  :D Kaj bu taj delal za par godina???  :shock: Jaroš leti  (y) ,ali Šipek je i nadalje car,mada prvih 15-tak min Jaroš je u prvoj trci imao vrlo mali zaostatak, a ipak ima 200ccm manje!  :mrgreen: A i Kajić me ugodno iznenadio ... PS Zoro rekao da je u prvoj vožnji bio 3.????  :misli:
 
Za Zoroa znamo da se i alkoholna mušica drži podalje od njega , a Kajić je pun mulja kojeg je povlekel u subotu , tak da nemreš verovat ni jednom ni drugom .... bu valda netko reze metnul  (y) 8)
 
stojednaseljačina said:
Za Zoroa znamo da se i alkoholna mušica drži podalje od njega , a Kajić je pun mulja kojeg je povlekel u subotu , tak da nemreš verovat ni jednom ni drugom .... bu valda netko reze metnul  (y) 8)

speed timing je bil reklamiran da mjeri vremena i da je sve trenutno online ... idem potražiti!  :misli:
 
skala said:
klinci iz klase 85 imaju brža vremena od B lige  :shock:  (y)

Neznam koji se kurac čudiš ... pa gledal si Leščana po mlaki s 85-icom i videl koje vreme dela .... kolko se sječam brži je od Župetića koji sad vozi neznam koju ligu s KTM-om 250 5 sekundi po krugu  :wink:
 
Evo tu su rezultati,ali nemrem otvoriti na ovom compu!!!  :?

http://www.speed-timing.hr/