MotoGP ___Motegi-Japan___

darQ

New member
practice završio....
ev rezultati :

Results Japan - Free Practice 2
Time Laps

1 J. Hopkins (USA) Suzuki 1:47.952 22
2 L. Capirossi (ITA) Ducati 1:48.053 27
3 K. Roberts (USA) Suzuki 1:48.263 18
4 V. Rossi (ITA) Yamaha 1:48.574 24
5 S. Gibernau (ESP) Honda 1:48.582 23
6 N. Hayden (USA) Honda 1:48.646 24
7 M. Biaggi (ITA) Honda 1:48.718 24
8 M. Melandri (ITA) Honda 1:48.751 24
9 M. Tamada (JPN) Honda 1:48.776 22
10 A. Barros (BRA) Honda 1:48.782 23
11 C. Edwards (USA) Yamaha 1:48.985 25
12 C. Checa (ESP) Ducati 1:49.062 24
13 T. Ukawa (JPN) Honda 1:49.504 21
14 A. Hofmann (GER) Kawasaki 1:49.504 24
15 S. Nakano (JPN) Kawasaki 1:49.566 23
16 A. Elias (ESP) Yamaha 1:49.842 23
17 R. Rolfo (ITA) Ducati 1:50.490 23
18 N. Matsudo (JPN) Moriwaki Honda 1:50.577 21
19 R. Xaus (ESP) Yamaha 1:51.358 23
20 F. Battaini (ITA) Blata 1:52.491 21
21 J. Ellison (ENG) Blata 1:55.245 10

kažu da su u bridgestone-u napravli nevjerovatan poso...
naprjed kwakeri :cool:

baš me zanima oće tamada ponovit prošlogodišnji rezultat...
baš su mi zakon ti japanci :roll:
 
Meni isto, tak su mi posebna vrsta ljudi :D A Tamadu bi moglo krenuti na domaćoj utrci, ako već nije dosad. Držim palčeve (y)
 
kretenau je izletil opet ko pickica, vale se zabil u melandrija nemrem blivit, malo je prekasno kocil...samo da capirex namaze ovog smrada rimskog
:mrgreen:
 
Rossi je upravo završio u prašini, nepovređen kao i Melandri s kojim je imao bliski susret.
Ništa od potvrđivanja titule danas... U stvari, još Max stigne odustati! :D
Ovih trinaestak krugova Doktor je vozio dosta rezervirano, na četvrtoj poziciji, počeo je stiskati tek kad je Biaggi preuzeo vodstvo, jer bi mu u slučaju Maxove pobjede trebalo najmanje drugo mjesto.
Glavno da su vozači nepovređeni.
 
A meni se slika OPET smrdala zbog lošeg vremena, kao i obično kod ovih zadnjih utrka... :anger: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Uspjela sam samo čuti da je Sete pao, da se Vale zabio u Melandrija, i da je Capirex pobijedio (ruku na srce, malo sam i prespavala :oops: ). Ništa od izvješća od mene za ovaj put, eventualno ako sutra bude repriza, pa makar nešto napišem...
 
Meni je za vrijeme utrke 250 nestalo slike, a repriza MOTO GP-a je bila u 13.45
Stiskao je Vale, ali je Tamada odlično vozio...

Danas je bilo padova kao u priči... 9 odustajanja u kraljevskoj klasi.
Matsuda na Moriwakiju izletio u prvom krugu. Baš nemaju sreće, dobiju wild card za 5 utrka na godinu i uvijek neki shit. Onda se sudarili Hoffman i Rolfo, pa izletio Ukawa. Onda je Nakanu opet prodimio Kawasaki, drugi put ovaj vikend, pa je izletio sa staze u pijesak, možda je dobio nalog da namjerno izleti, bolje nego da svijet vidi kvar motora... zatim su odustali Gibernau i Barros, a na kraju se Rossi u jednom zavoju zabio u Melandrija, koji je ostao ležat ozljeđen. Navodno je razbio oba članka i rame

U 125 je bio spektakularan pad iza posljednjeg zavoja, na ulazu u ciljnu ravninu. Thomas Luthi je pao sa druge pozicije i jedva izvukao živu glavu jer je taman naletila skupina vozača od trećeg do šestog mjesta, koja ga je promašila, i onda je sedmi Gadea prvo pogodio u nogu Luthija koji je puzao četveronoški da pobjegne sa staze i zabio se direktno u Luthijev motor, dijelovi su letjeli na sve strane, takvo nešto se odavno nije vidjelo... Gadea je napravio salto i čim se ustao bacio se preko zida u boksove. Motor mu je letio i okrećao se u zraku, nekoliko odbijanja od tla i raspao se skroz. Crvena zastava i prekid utrke. uvaženi su trenutni rezultati prije pada. Tako da je Luthi ostao drugi i nije bio na pobjedničkom postolju zbog ozljede. Dva kruga prije je pao i Gamor Talmacsi na isti način, ali sa treće pozicije. Pobjedio je Mika Kalio na KTM-u.
U 250 je isto bilo gusto. šest-sedam vozača se borilo non stop, a par krugova prije kraja je Jorge Lorenza pogodio De Angelis. Pobjedio je Aoyama prvi put u karijeri.
 
Evo gledam raspored programa, bit će sutra repriza, ali samo MotoGP-ja... :( Nike, thanx na ovom opisu, ali sad me strašno kopka da vidim što se točno dogodilo, probat ću prošvrljati po motogp.com, možda ima snimka... Bravo za Aoyamu!!! :cool:
 
ja se vratio u 4 ujutro...bio vani :drunk: tak da se nisam uspio probudit ujutro...gledo sam reprizu GP-a...
bila dobra trka... :cool:

al žao mi kawaca :cry: