MotoGP Aragon

AH ,sve obično kao i do sada ,predvidljivo, dosadno ,da bar ti Talijani nekaj slože za 2012 jer ovako sam zadrijemal uz telkač  :mrgreen:
 
mladen59 said:
I to kak glupo, pa ko da prvi put tu vozi pa ga iznenadio zavoj, sreća kaj nije bio pijesak nego asfalt pa je nastavil normalno dalje, mislim da bu poredak ovak i ostal Stoner, Pedrosa, Lorenzo, ....... Devisiozo je frknul, uuuu koji je sad jebeni pad bio Capirossi i još neko, dobro je digli se oba!!!!! (y) (y) Abraham!!
Ma Stoner pere Hondu ko manijak, neznam kaj bi to morali sa Ducatijem napravit da bi Rossi pobijedio ovakvog Stonera na ovakvoj Hondi, raketni motor ugradit jedino!! (y) (y) Jebeš izgled, bitno da idu a iduuuuu jebeno!! (y)
Pogodio postolje sa onim "možda" koje se pretvorilo u sigurno! (y)
Totalno glupo izletanje tako da je otvorio put Lorenzu za podij koji ga nije ni zaslužio danas a Stoner je odvozio kao da je početak sezone(kad gledaš usporene snimke genijalno),Rossi na kraju opet popustio kao da je isprobao Dukca i rekao za danas dosta - drugih naznaka nisam vidio - bezveze a mogao je još - nakon pada na početku trke i sad Capirossijevog sudara i pada pred kraj karijere bilo je još puno dodira,guranja i konačan rezultat je tu,Pedrosa kao Pedrosa i nije ništa mogao danas Stoneru ali i dalje stojim iza toga da Sic nije izletio uzeo bi treće mjesto a Spies četvrto i to bi bio pravi poredak ali mora netko i iskoristiti gužvu.Nisam protivnik Lorenza samo sa ovakvom vožnjom i načinom skupljanja bodova se ne postaje prvak a to sam i napisao davno a i sinoć gledajući kvalifikacije,ipak nije bilo dosadno..
Moto2 (y)


DrBasta said:
Novi Repsol dizajn - WTF??
Banana izgleda...  :palacdolje:
.....ma ono su naši poslali višak boje sa komunalnih kamiona :mrgreen:


cosmic said:
Odavno je vec jasno da Dukati koristi utrke kao extra testno vrijeme za razvoj motora 2012. Ovaj potez, uzimanje 7. motora, potvrdjuje da im ova godina ne znaci nista.
Uspio sam samo neke snimke odgledat... Stoner leti... Medjutim ako ne napravi prednost odmah, mislim da ce ga njegovo unistavanje guma opet kostat prvog mista.
na to uništavanje guma sam i mislio gledajući usporene snimke - nema guma a leži,leti,ide i osvaja 1.mjesto - ili si lav ili nisi  ;)
 
jel idu u japan il ne na kraju? sad su najavili utrku a bilo je govora da neki (večina) neće ić tam radi fukušime :misli: :misli:
 
runner180 said:
jel idu u japan il ne na kraju? sad su najavili utrku a bilo je govora da neki (večina) neće ić tam radi fukušime :misli: :misli:
Idu.
 
Nove Honde imaju ruzne boje i bilo bi im bolje da to mijenjaju!!!
A sto se Sic-a tice, ne znam kaj je tom decku jel' mu na pola trke popusti koncentracija ili zaspi ili se negdje zagleda, to ce samo on znati reci.
Sve u svemu dobra trka, a Dukcima trening  (y) (y) (y)
 
Ja sam uspio i odrijemati...  :mrgreen:  U zadnje vrijeme mi moto2 čak zanimljiviji...  :mrgreen:
 
moover said:
Ja sam uspio i odrijemati...  :mrgreen:  U zadnje vrijeme mi moto2 čak zanimljiviji...  :mrgreen:
¸
u svakom slučaju (y) tu se vidi pravih borbi (y)
 
moto2  je  (y) nije normalno koliko izmjeničnih pretjecanja...napeto do kraja iako san pretpostavlja da će ih prema kraju utrke markez ostavit iza
markez će biti no.1...i sad  i u budučnosti...a bradl je izdušija, a oni ga njemci spominju ka da je bog :mrgreen:
 
Glede boja  :LOL: samo za ovu utrku...nadam se  :palacdolje:

Today all three Repsol Hondas ran a special one-off livery created by Spanish designer Davidelfin, a superb way to celebrate the partnership’s 100th Grand Prix victory. Repsol Honda achieved its first premier-class win with Mick Doohan at the 1995 Australian GP. Although the Stoner/Pedrosa one-two made today an almost perfect day for the team, Andrea Dovizioso (Repsol Honda RC212V) was unable to complete the race after sliding off on the first lap.
 
znači Stoner i dalje razvaljuje...  (y)     


nisam gledao, bio vikend motorom na izletu s ekipicom po dalmaciji do Dubrovnika... 8)
 
Moto 2 je klasa za sebe ... svaka čast "velikim dečkima" u motoGP al volimo utrke zbog onakvih vožnji kakve su se vodile u toj klasi.... o.k. u prve 2/3... poslije je mali Marquez iskoristio onaj predugačak pravac i odmaglio, no pokazao je i on niz grešaka u početku utrke kad su svima bila jaja na panju...fenomenalnooo!!!... Bradl se nešto kao žalio na motor ali bilo je jasno odmah da u Aragonu, baš zbog tog pravca jednostavno  nije konkurentan malom španjolcu ..... kad se Lorenzo pojavio i prvi puta popeo na postolje , rekao sam ..ovo je budući svjetski prvak u motoGP, naravno mnogi su rekli da pretjerujem....sad mogu reći isto...ovaj mali ima tako jeben potencijal da jednostavno "mora" biti jednog dana najbrži i u najjačoj klasi....samo da ga slava ne sjebe :LOL:
Elias je još lani bio kralj da bi ove godine ponovio motoGP sezonu koju je odrađivao prije nekoliko godina kad je i odnio jedinu pobjedu Rossiu pred nosom ... katastrofa !!!!, najkraće rečeno ..... kakav jebeni vozač , a tako nemoćan u ovoj konkurenciji  :misli:
Dizajn .. :misli: ...prije bi se reklo kao jedna dobra reklama za voćni jogurt od marelice  :jesus:  a ne naftnu kompaniju ...
 
Moto2 trka je bila uobičajeno napeta, ali ništa revolucionarno, sitite se samo klase 250, ista stvar.
Kad su motori li-la, sve je u rukama vozača, pravo kup natjecanje sa puno akcije.

Svaka čast Bradlu, Marquezu i drugima, ali meni je tamo najjači Iannone, obratite pažnju koliko kasno koči... mali ima muda do poda. Ka ona Schwantzova povijesna rečenica: "Čekaj dok ugledaš Boga... a onda prikoči."
Jedini Iannoneov problem je šta gume ne mogu izdržat taj režim do kraja utrke.

Moto GP...
HRC ekipa (minus Dovi) odjahala u zalazak sunca, praćena anemičnim Yamahašima (Speez koliko toliko fajter, Jorge ziheraš), koje je prid kraj razdvojia Sic.

Šesti odličan Bautista, ako Suzuki odluči ostat u prvenstvu, moglo bi bit zanimljivo dogodine, pogotovo ako dovedu Hoppera, koji se u BSB prvenstvu preporodija.
Ma šta mislili o Hopkinsu, čovik zna vozit, samo ga triba maknit od alkohola i bit će u samom vrhu.

Hayden ka za dišpet izvlači iz karbonske verzije GP11.1 najbolje šta se može, a za Barberu mi nije jasno kako se naša (i osta) u sredini poretka.
Rossi je (s obzirom na sve) bija odličan, od 10 sekundi kasnijeg starta, povata sve do 9-og mista (doša na 3 sekunde od Haydena), nakon toga se počea mučit s gumama, šta je bez puno razmišljanja iskoristija Crutchlow.

Bit će Duc odličan dogodine, već sad se vidi da je to drugi motor u odnosu na start sezone, nema onog lelujanja i nervoze, Vale ga kroz ćoše vozi fluidno ka po tračnicama.

Iako će Dovi (glupo plesnija zbog ladne gume u 2. zavoju) dogodine opet u satelite, ima bit da se i Pedru leluja ugovor dolaskom Marqueza u GP. Doduše, čuva ga "rookie" pravilo, ali svejedno...
Marquez je još jedna Repsolova uzdanica, perspektivnija od lomljivog lika koji već 6 godina jaše HRC-ov motor, a prvenstvo mu stalno izmiče iz ruku.

Koliko čitam po drugim portalima, svi su se mučili s gumama, ali lako se pravdat posli trke... i Stoner je na istima, pa je svejedno napravija razliku od 8 odn. 15 sekundi između 2-og i trećeg iza sebe.

Sve u svemu... trka za spavanje, osim par manjih borbi po sredini i par padova (Abraham potres mozga-nokautira ga rep vlastitog motora, Capirex pokupija Eliasa, Dovi otkliza na samom početku).
 
koji kurac toliko pišete o markezu? :misli: :misli:

meni je merlin objanio da je markez u kurcu :LOL: :LOL:

@baxy, drago mi je da imamo isto mišljenje (y)
 
tutankamon said:
koji kurac toliko pišete o markezu? :misli: :misli:

meni je merlin objanio da je markez u kurcu :LOL: :LOL:

@baxy, drago mi je da imamo isto mišljenje (y)
Mali ima najbolji materijal, nije čudo da je najboljši,bumo ga vidli nagodinu kolko vrijedi kod velikih dečki,mnogi su rasturali u tim malim klasama a kad dođu gdje su veliki dečki izgube se u sivillu ,bumo vidli kolko vrijedi nagodinu,
 
merlin68 said:
Mali ima najbolji materijal, nije čudo da je najboljši,bumo ga vidli nagodinu kolko vrijedi kod velikih dečki,mnogi su rastura
li u tim malim klasama a kad dođu gdje su veliki dečki izgube se u sivillu ,bumo vidli kolko vrijedi nagodinu,
..pa i Capirossi je bio velika nada (ne kao Nada Dimić  :mrgreen: ) pa se izgubio a onda sam mislio da se bu ganjal s
Rossijem kak bedak pa niš  :mrgreen:
 
papillon said:
..pa i Capirossi je bio velika nada (ne kao Nada Dimić  :mrgreen: ) pa se izgubio a onda sam mislio da se bu ganjal s
Rossijem kak bedak pa niš  :mrgreen:

treba i srece nekad u zivotu imat, kao Rossi npr :mrgreen:
Capirex je bio drugi sa cvajom kad su ovi ostali vozili 4t koliko se ja sjecam,a one godine na dukcu da se nisu on i Gibo sudarili ko zna sta bi bilo do kraja..isto Pedrosa..nema srece,padne bezveze polomi se i jebes sezonu,a i onaj klokan vozi nije da ne vozi