MotoGp Brno 2015

Nisu skupe samo su rasprodane...  :mrgreen: :LOL: ostao jedino general admmision po 90€ sto i nije jeftino kad znas da za to dobijes kvadrat trave...  :mrgreen: ali jbg takve su cijene...  (y)
 
paranoid said:
Nisu skupe samo su rasprodane...  :mrgreen: :LOL: ostao jedino general admmision po 90€ sto i nije jeftino kad znas da za to dobijes kvadrat trave...  :mrgreen: ali jbg takve su cijene...  (y)

Na travu sam i mislio. Ima ova silver trava za 68 eura. Jebiga, ne placas travu tu nego sve ostalo  :mrgreen:
 
paranoid said:
Nisu skupe samo su rasprodane...  :mrgreen: :LOL: ostao jedino general admmision po 90€ sto i nije jeftino kad znas da za to dobijes kvadrat trave...  :mrgreen: ali jbg takve su cijene...  (y)

... I više, ja sam prošle godina ležao, u pauzama čak i dremnuo uz pivicu  :mrgreen:
 
draganb said:
Na travu sam i mislio. Ima ova silver trava za 68 eura. Jebiga, ne placas travu tu nego sve ostalo  :mrgreen:
iBoris said:
... I više, ja sam prošle godina ležao, u pauzama čak i dremnuo uz pivicu  :mrgreen:
Ma znam sve pet bio sam na general admmition i ima to svoje drazi ali jednom kad se lacnes tribine za tu razliku od 20-50€ na dva ili tri dana gledanja ne pada ti na pamet opet ici na ledinu...  :mrgreen: rađe onda ni ne idem... jbg lako se coik navuce na bolje...  :mrgreen: al da su gore jeftine karte jesu... gledam sljedecu god otic u Misano pa digici su najskuplji... jos ako Vale ove god osvoji cijena skace za dodatnih 50%  :mrgreen: :LOL:
 
Kod T 6 gledaš  đabe s vanjske strane žice  ,imaš hlada , i hrpu domaćih čeha  (y)