MotoGP Brno

Pudla

Active member
Mi smo tamo u subotu popodne, pa ako je netko za pivo u blizini Transit kampa, nek se javi.  8)
 
Svaka cast (y)
Trebal sam i ja bit tam, ali spletom okolnosti zavrsio sam na Grobniku i nije mi prevec zal 8)
 
king said:
Svaka cast (y)
Trebal sam i ja bit tam, ali spletom okolnosti zavrsio sam na Grobniku i nije mi prevec zal 8)

Baš sam te se sjetil par dana prije puta, a onda sam na forumu vidil da si otperijao na Grobnik.  (y)
 
Svaka cast Pudla ! Meni je bilo smesno kad je Rossi palio gumu i pritrcao mu je jedan njegov fan da mu cestita i posle par sekundi poceo da bezi u cik cak , a iza njega momak iz security-a  :LOL: :LOL: :LOL:
kao macka i mis  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Rossi_46 said:
Svaka cast Pudla ! Meni je bilo smesno kad je Rossi palio gumu i pritrcao mu je jedan njegov fan da mu cestita i posle par sekundi poceo da bezi u cik cak , a iza njega momak iz security-a  :LOL: :LOL: :LOL:
kao macka i mis  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
evo kad vec bossovi nece  :mrgreen:

predstavite se vi novi!
 
ne trebaju ovi šta idu po MotoGP utrkama  :mrgreen:
 
Nike said:
ne trebaju ovi šta idu po MotoGP utrkama  :mrgreen:

pa ako je covjek zgodan mlad i ima misicave noge... nego sta nego da treba  :mrgreen:
 
Super i mi smo bili  s 5 motora Ducati ST3, Yamaha fazer 600, Kawa Z7 S, Monster 620 i VFR 800 išli smo preko mađarske, petak tam prespavali na Balatonu ali je bio nacionalni praznik tak da smo jedva našli mjesta u jednoj čardi za 11  e  vlasnik bajker 60 g vozi  BMW Lt. Drugi dan se zaputili do Prštica 20 km od Brna tam smo spavali u jednoj sportskoj dvorani, za istu cijenu jeli i pili ( za oko 10 e po osobi ) i zbilja uživali.Tamo nas je dočekao frend  koji je ujutro iz Zagreba preko Beča dojurio. U lokalnoj birtiji runda za nas 8 je oko 3 e, uglavnom smo pili  staro brno. U nedjelju se zaputili na trkalište moram priznati da je organizacija tamo super posebna parkirališta za bajkere , more motora na dva parkinga. Pogledali  smo sve trke , osjećaj je neponovljiv malo vidjet i čut tu buku i jurnjavu pogotovo ak znamo da je zadnja sezona 1000 ccm. Bilo je par ljudi iz  Splita i Šibenika s motorima. Natrag je sve bilo dobro do Gratza kad smo se u ponedjeljak vraćali a onda potop u sat vremena. Poslije do Zagreba sve ok. Složit ću par slika za drugo javljanje :mrgreen:
 
Ajde malo smanji slike  :misli:, pa da vidim ovaj Kawa-kamion-hotel (y)