MotoGP JEREZ 2005

Status
Not open for further replies.

HONDA-biker

Active member
U nedjelju počinje sezona u Jerezu, kaj je, nitko niš ne priča o tome, kaj jesmo bikeri ili ne??

Prvi trening:

1. Sete
2. Rossi
3. Hayden
 
HONDA-biker said:
U nedjelju počinje sezona u Jerezu, kaj je, nitko niš ne priča o tome, kaj jesmo bikeri ili ne??

Prvi trening:

1. Sete
2. Rossi
3. Hayden

nema se tu sta pricat to se jedva ceka :mrgreen:
 
pa dobro ne moras biti biker da bi volio utrke Moto GP!
mislim ja ih volim, al govorim opcenito! iako mi je bolje igrat na PS2 :mrgreen:
 
E moj Max sram te bilo, ovo je ispod svih ocekivanja.Tek petnaesto vreme na slobodnom treningu
 
sad mi vec vise uopce nije fora zajebavat tog maxa. Sad mi ga je fakat lagano vec i zao. Covjek mora bit tolko frustriran neuspjehom u kraljevskoj klasi da me strah da ne izvrsi samoubojstvo.
Mogao se fino povuc na vrijeme. I ne, ne vozi radi gusta.
Forza Vale! Che spetacolo!
:mrgreen:
 
Jedva cekam trku!!! :dance:
 
Covek je trazio sve moguce u slove od Honde i dobio ih je bas me interesuje koji je njegov sledeci izgovor za neuspeh.Ma smislice on vec nesto reci ce da mu Rossi baja :mrgreen:
 
u nedelju u 10 na eurosport-u :wink:
 
zweky said:
u nedelju u 10 na eurosport-u :wink:
warm up je tada, utrka je u 14.00 za sve one koje ne zanimaju klase 125 i 250.
BTW danas su održana DVA (2) SLOBODNA treninga i Max je na drugom bio šesti. Pravila su promjenjena i nema više 2 kvalifikacijska treninga (Qualifying practice) nego samo 1 i to u subotu u 14.00 (uživo na Eurosportu). Treći slobodan trening je sutra ujutro u 10.00...
Pravila u 125 i 250 su ostala ista
Evo rezultati drugog treninga:



335697.jpg


Raturali su Španjolci (šta je normalno skroz jer je kolovoz) jer su na domaćoj stazi
 
Yes, yes, ponovo 5 sati pred TV-om... 5 sati uživancije... Julian i Toby ride again :mrgreen: :mrgreen:
BTW, Vale odnosi i ovogodišnji naslov!!! :cool: :cheer: :mrgreen: (osim ako ga Toni ne prestigne... :wink: )
 
muahahhaha
do jaja!
forza vale!
go green or go home!
bjadji rulz!
:mrgreen:
 
Ste vidli Akrapoviča na Protonu? :cool:
To im je najbolja reklama!
 
1. Rossi
2. Sete
3. Melandri.

Što se tiče Maxa, to se kod nas kaže "htio prnut', pa se usr'o". Biće na kraju :gace: .
 
Slavek Francuz said:
yamaha said:
Ste vidli Akrapoviča na Protonu? :cool:
To im je najbolja reklama!

Vidli i nabijem im ga u supak :mrgreen: :wink: :cool:

Jel da je prekrasan? :mrgreen:
 
voca said:
1. Rossi
2. Sete
3. Melandri.

Što se tiče Maxa, to se kod nas kaže "htio prnut', pa se usr'o". Biće na kraju :gace: .

Obrisao sam ti dvostruki post, eto da i moderator nešto radi :mrgreen:

p.s.
warm up je u 09.45
 
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaa
 
Pa da ovi Rosi nije genijalac! Vozi za popizdit dobro.
Nego, da ja sad pitan nešto vas trkače. U zadnjem krugu, zadnji zavoj, doslovce je izgura Sete-a van staze. Ovaj stvarno nije ima di. Jel postoji kazna za tako nešto? Mislin, sjeba je Sete-a. To je u F1 prekršaj, a ovde? Boris?
 
:joy:
 
Status
Not open for further replies.