MotoGP- Le Mans 2009

jel ovo rossiju prvi put da je bio zadnji?
inace odlicna partija melandrija, bravo za kawasaki
svaka cast i doviziosu
cestitke ostalima
 
Jebate u svim klasama padova ko u prici, boxova, .... ali bilo i par finih poteza na stazi. Bravo za Melandrija (y)
 
MELANDRI  (y)kako je krenuo u sljedečoj utruci bi mogao biti prvi  :D
bravo MELANDRI ,bravo HAYATE,bravo KAWASAKI (y)
 
Kawasaki ko te jebe :x  Bravo Melandri (y)  za Lorenza nema komentar :mrgreen:
 
Nakano said:
lorenzo  (y) a drugo dosada ziva,pri kraju svi par sek. jedan od drugoga,kao da gledas trening ...
:x

neko je na dopu gleda trku,ili ti ili nas 1 000 000 :LOL: :LOL: :jesus:
 
Današnja trka nam govori kako ništa nije nemoguće pa i to da Melandri na motoru koji nema sponzora osim Dorne,završi na podijumu... Loretzo   :misli: nema se što reći,momak je odvozio odlično i da nije se desilo ono što se desilo,mislim da su vozili svi po suhom u krajnjem slučaju bi završio drugi,bio je izuzetno brz na Le Manu,no neki se možda neće složiti sa mnom kada bih rekao da je ova trka bila lutrija... Jednostavno neke stvari se dese jednom u 100 trka a to je bilo ovo danas.Mislim da se ovo neće ponoviti u budućnosti,jer ma koliko bio dobar Melandri,morate priznati da je danas imao više sreće  nego što mu je iskustvo pomoglo da završi na drugom mjestu,s obzirom kakav motor vozi... Rossi nije imao sreće i ma koliko ga neki mrzili mislim da ima najveće iskustvo koje će mu biti presudno u borbi sa konkurentima,do sada najjačim u njegovoj karijeri...  :mrgreen: Na kraju svaka čast Loretzu,jak je,ima potencijala,super brz,iznenađujući,no s druge strane voli i šljunak  :mrgreen:,no vidjećemo,sezona je ponovo počela,stvari se mijenjaju preko noći,i ne bih me iznenadilo da se ponovo sve okrene nopako i to baš onako kako niko ne očekuje  :kisa:

P.S. Usput,da ne bi onog dobrog sudije što je Loreta upozorio (što inače ne upozoravaju nego samo čekaju start pa ti daju kaznu poslije :mrgreen:) da je fulio startnu poziciju,ko zna što bi tek tada bilo...  :misli:
 
Kad je završila trka u Motegiu u Japanu napisao sam da je za mene junak dana bio Melandri na kawcu na 6. mjestu i da se nadam postolju.......bravissssssimoooo Marcoo...neznam šta se više može dodati nego same čestitke na postolju. Za bivšeg pobjednika Grobnika ova sezona poslije vožnje na svemirskom dukcu pokazuje sve njegove kvalitete kad se uzme u obzir na čemu sad vozi, O.K. kawca ne želim podcijeniti ali ljudi moji zar nije u ovom slučaju kvaliteta vozača presudna.....u svakom slučaju svaka čast i naravno održano je obećanje..otvoren je pjenušac. (y) (y)

Lorenzo, budući svjetski prvak, nije nikakvo iznenađenje pobjeda je postala logičan ishod kad je Lorenzo u formi, samo da nebude padova i ozljeda....
Dovizioso i Pedrosa, timska borba, na kraju ipak Pedrosa, a što se tiče Dovia ...kao da mu fali one žestine koju je lani ispoljavao, no nemojmo zaboraviti da mu ipak fali još iskustva u ovoj klasi..

Rossi, šteta s jedne ali dobro s druge strane...nakon raznoraznih pizdarija koje je doživljavao u svojoj karijari ipak je na kraju izlazio uvijek jači, zato će biti interesantno do kraja , pod uvjetom da budu svi O.K.
Stoner, sve kao neide ali malo pomalo on je stalno tu negdje i kad je loš skupi bodove, vrijeme da krene dobra forma je vjerojatno pred nama, nevjerujem da je problem u dukcu....

Na kraju , drago mi je da je ovako završilo jer gospoda nisu htjela trenirat po kiši, iscurilo je pola sata kišnog treninga na kojem nitko nije želio trenirat..eeee pa onda jebite se, još mi je draže što je Melandri na kraju drugi  (y)