MotoGP Mugello

SuzaFan

New member
Dakle, planiram ići na dotičnu trku u 6. mjesecu. E sad, zanima me da li je netko od vas već bio tamo, to bi bilo divno da me uputite kako i šta itd.
Gledao sam sve žive sajtove na netu i našo i kao karte za kupit i smještaj ali ništ akonkretno. Radije bi karte kupio negdje u HR ako je to moguće ili na neki drugi način a ne prek neta. A kaj se smještaja tiče, spavao bi u Firenzi, to mi nije neki veći problem ali ako netko ima iskustva s nekim dobrim smještajem tamo (garaža za auto obavezno!!) neka kaže. Eto, gdje kupiti najjednostavnije karte i koje su po vama najbolje(najskuplja je na ciljnoj ravnini al mislim da je to pušiona jer ostale jeftinije tribine su na zavojima što mi je puno zanimljivije nego star-cilj a sve tribine imaju TV). Iako je tek počeo 4. mjesec, bojim se da ću ostat bez karata...
Pomozite
Pozdrav
 
Pokusacu da ti pomognem samo oko smjestaja, jer na utrke nisam bio, mozda jednog dana... :mrgreen:
Prije 6-7 godina sam bio u Firencu koja je fenomenalna i skupa. Smjestaj u hotelu u centru je bio oko 250 DM bez garaze, koju je inace tesko naci u tim malim hotelima u centru, jedino ako nije neki luksuzni i naravno skuplji. Ovo je cijena za sobu za dvoje sa francuskim lezajem i kupatilom. U cijenu je uracunat i dorucak. Ako predjes rijeku Arno, cijena drasticno pada, a samo si na 100-tinjak metara daleko od centra. Tu sam pronasao mali hotelcic koji ima i garazu, a cijena je za istu sobu bila 135 DM... :mrgreen: