MotoGP "Silly Season" u 2025. (pretpostavke, glasine i predviđanja)

Kažu danas na prijenosu FP4 kako još točan format nije potvrđen, ali da će najvjerojatnije sprint utrka biti umjesto FP4, a da će rezultati kvalifikacija odrediti grid i za sprint i za glavnu utrku te da sprint neće određivati startni poredak za nedjelju.
 
Austrijanci su se malo pohasili i syebase Gardneru karijeru a Fernandez ce se valjda spasit. Misle ako su najbolji u Moto2 da su frajeri a u Moto2 nista nije njihovo osim Dieterove love 😁
 
Subotom se boris za jedan bod roknes i ne mozes u nedelju vozit za 25 bodova 😁
 
  • Haha
Reactions: Shepa
Moto GP gubi popularnost jer omladinu libo racku za motorima jedino mi starkelje pratimo jos od kad zlatno tele ne vozi ljudi nemaju interess. Vidi se i ovdje na forumu a kamoli u svijetu. Znaci ljudi su gledali Chea ne utrke i vracamo se u normalu dakle uvrijeme prije Chea gdje su samo zaljubljenici u moto utrke pratili sve to. Krmeljio i gazda Blek Stena ostaju bez love 💪😁
 
jer omladinu libo racku za motorima

Nisam toliko obraćao pažnju na to dok nisam kupio motor i počeo se voziti uokolo, pogotovo ljeti kad su gužve tu kod mene. Osim činjenice da klinci ne izgledaju zainteresirano za dva kotača (osim ako nije električni romobil) ono što me najviše iznenadilo je da kad se vozim (bilo solo ili u društvu) više su cure zainteresirane za motore nego dečki. Smiješna situacija je bila kad smo se kolegica i ja vozili, parkirali motore i sjeli na klupu malo dalje. Prolazi grupa od 10-15 djece cca 3-5. razred osnovne škole. Cure znatiželjno gledaju motore, dečki pričaju o nečem što su gledali na tik toku.
 
Do prije jedno 10-15 godina kod nas nisi moga zivit od scootera 49ccm i mopeda sad ne mozes vidjed nigdje, jedino starkelje na scootercicu jer im je jeftinije neg auto.
 
Nisam toliko obraćao pažnju na to dok nisam kupio motor i počeo se voziti uokolo, pogotovo ljeti kad su gužve tu kod mene. Osim činjenice da klinci ne izgledaju zainteresirano za dva kotača (osim ako nije električni romobil) ono što me najviše iznenadilo je da kad se vozim (bilo solo ili u društvu) više su cure zainteresirane za motore nego dečki. Smiješna situacija je bila kad smo se kolegica i ja vozili, parkirali motore i sjeli na klupu malo dalje. Prolazi grupa od 10-15 djece cca 3-5. razred osnovne škole. Cure znatiželjno gledaju motore, dečki pričaju o nečem što su gledali na tik toku.
Moja je meni najavila da zeli poloziti za motor, a auto vise manje svejedno.
Da vozi se samnom na motoru.
 
Dobro ga je katapultiralo ali mi je poslije djelovao o.k. Gležanj : " small fracture in the talus bone’."
 
Last edited:
Google is your friend ;)

Uglavnom, Petrucci umjesto neMira, ali postoji i opcija da Danchy ne uspije i onda da ce Axel uletit.