MotoGP "Silly Season" u 2025. (pretpostavke, glasine i predviđanja)

eto ga Mir u hondi
Iskreno mislim da je, barem kako stvari trenutno stoje, to jako loš posao za obje strane. Honda dobiva vozača koji je već godinu i pol van forme, nema nego jednu pobjedu u cijeloj MotoGP karijeri, a izgubio je i konstantu rezultata koja ga je pred 2 sezone dovela do naslova. Puno griješi, nema brzinu i praktički Honda je imala već 3 takva u svojim redovima (Pol, A. Marquez, Nakagami). S druge strane, Mir sjeda na motor koji je jako težak za voziti i u najboljim vremenima, a sad u trenucima kada je Honda pogubljena u vezi smjera kojim treba ići mislim da mu neće biti ništa bolje od da je npr. prešao na KTM ili Apriliju ili neki od satelitskih Ducatija. Uz to imat će i M. Marqueza za momčadskog kolegu, a to može značiti samo da će Mir poslužiti kao krpa za brisanje poda Marcu.
 
Ja mislin pak da su si savrsen par. Honda ionako nikad nije bila team spirit mindset, a Mir mi apsolutno nikad do sada nije nista pokazao.

Da se odmah razumijemo, je decko je bil prvak, mama mu je prezogdna i sve to, postujem svih i sve, ali meni apsolutno nis posebno. Na MotoGP igirici ne bin na njega potrosil ni 5€, eventualno kao test vozac.

Steta da se nije uspjelo naci nekoga tko bi zauzeo Suzuki Team mjesto i unio malo svjeze krvi u ovu incestnu predstavu :/
 
Ja mislim da će u Miru imati odličnog vozača pogotovo u pripremi motora za iduću sezonu a i nije to spor vozač već je Suzuki sporiji motor od konkurencije. Ekipa u LCR -u bi isto mogla raditi pizdarije.
 
Ne, nego kako je on vozač koji se utrkuje, a nije deklariran kao testni vozač, ne može testirati na MotoGP motociklu osim na službenim testovima (prije sezone, u nakon VN Španjolske u Jerezu, nakon VN Katalonije u Barceloni i sada u Misanu nakon utrke).

Motocikli na kojima vozači treniraju moraju biti serijski, kao iz dućana, sa sitnim promjenama: mogu staviti slickove, skinuti svjetla, nosač tablice i prilagoditi položaj oslonaca za noge i volana kako odgovara vozaču.


EDIT: Boje za Mooney VR46 tim koje će koristiti u nedjelju
FbltV1EX0AEuDFa
 
Last edited:
Bit ce yebeno KTMu kad Dieter kaze da nisu professional enough 😁
 
na testiranjima idući tjedan Yamaha će imati na raspolaganju novu M1 koju spremaju za 2023


EDIT: Marc danas putuje u Misano i trebao bi voziti na testu idući tjedan

 
Last edited:
  • Like
Reactions: Mocippaldi

Attachments

  • image.jpg
    image.jpg
    153.3 KB · Views: 0
  • image-1.jpg
    image-1.jpg
    166.3 KB · Views: 0
  • Like
Reactions: bolcic
Day 2
 

Attachments

  • image (2).jpg
    image (2).jpg
    155.1 KB · Views: 0
  • image.jpg
    image.jpg
    196.8 KB · Views: 0
  • screenshot.1.jpg
    screenshot.1.jpg
    274.4 KB · Views: 0
  • Like
Reactions: pikacu79