MotoGP "Silly Season" u 2025. (pretpostavke, glasine i predviđanja)

Screenshot_20210901-150358_Instagram.jpg
 
Uglavnom jako impresivno.

1:33 se rundao uglavnom. Usporedba sa proslogodisnjom utrkom na istoj stazi, koju je btw. pobijedio, na klavijaturama, "race pace" mu je bio negdje izmedju visokih 1:32 i niskih 1:33.

Dakle ako mu je stavi ultra kratki gas grif, imat cemo travanjku cesce na podiju :)
Sad kad Frtaljka i ekipu Vinales namaze u prve dvije utrke ima da se svi ubandace al ce onda Aprilija opet morat cekat godinu dana da to ponovi :mrgreen:
Koja vremena su Bradl, Pedrosa i Pirro vozili i Njofra na R1?
 
  • Haha
Reactions: Nero
Kazu danas da je isao 1:32:4 😳😳😳

Inace 0,1s brze od Micota sa TDIjem, koji je osoba sa daleko najvise MotoGP dostava po Misanu i jos je razvijao od nule TDI masinu.

Povrh svega, zbog cajtnota, postava ciklistike i svega ostaloga copy/paste od Acike 🙀🙀🙀

Znam da smo ga sad napuhali sa ocekivanjima, ali ovo je za mene massive Respect 👌💪🙌👏🙏👍 Da lijepo nista vise ne napravi, vec je bucota iz pecenjare osisao za dobrih 3 sekunde u istim uvjetima.

Jedva cekam Aragon 😎
 
  • Like
Reactions: Nero and Mocippaldi
Citam danas kod nas od iduce godine nema vise MotoGP na Eurosport preuzeo Ziggo, trebao bi promijeniti operatora a Ziggo je skuplji od ovog sto imam i nisam siguran da se nece morati extra paket doplatit za MotoGP :poop: Nagodinu znaci imam vise slobodnog vremena vikendom :mrgreen:
 
Citam danas kod nas od iduce godine nema vise MotoGP na Eurosport preuzeo Ziggo, trebao bi promijeniti operatora a Ziggo je skuplji od ovog sto imam i nisam siguran da se nece morati extra paket doplatit za MotoGP :poop: Nagodinu znaci imam vise slobodnog vremena vikendom :mrgreen:
Ali zato preko tjedna moras orat i kopat po internetu da nadjes snimke pa ti dođe na isto 😁
 
Citam danas kod nas od iduce godine nema vise MotoGP na Eurosport preuzeo Ziggo, trebao bi promijeniti operatora a Ziggo je skuplji od ovog sto imam i nisam siguran da se nece morati extra paket doplatit za MotoGP :poop: Nagodinu znaci imam vise slobodnog vremena vikendom :mrgreen:
7 eura tri mjeseca piratskog iptv-a s aliexpressa.

2 eur mjesečno mi je skroz ok, radi uredno :D
 
Kazu danas da je isao 1:32:4 😳😳😳

Inace 0,1s brze od Micota sa TDIjem, koji je osoba sa daleko najvise MotoGP dostava po Misanu i jos je razvijao od nule TDI masinu.

Povrh svega, zbog cajtnota, postava ciklistike i svega ostaloga copy/paste od Acike 🙀🙀🙀

Znam da smo ga sad napuhali sa ocekivanjima, ali ovo je za mene massive Respect 👌💪🙌👏🙏👍 Da lijepo nista vise ne napravi, vec je bucota iz pecenjare osisao za dobrih 3 sekunde u istim uvjetima.

Jedva cekam Aragon 😎
Sve su to pričice do Aragona. :mrgreen: Iako naravno da navijamo za njega.
 
  • Like
Reactions: bolcic
Slazem se, i koliko mi je drago da se mv nasao sa motorom, toliko znamo da je jedno test, a drugo utrka.
Jedva cekamo Aragon.

Bolcic tebi se uvijek nasmijem jer moram prevoditi sto pises 👍
 
  • Haha
Reactions: bolcic
Jake Dixon će i u Aragonu voziti MotoGP. Ovog puta u Moto2 će ga zamijeniti John McPhee, dok će njega u Moto3 zamijeniti debitant Syarifuddin Azman.

Nakon Aragona slijedi Misano, tada će Dovi preuzeti drugu Yamahu, Dixon se vratiti u Moto2, a McPhee u Moto3
 
  • Like
Reactions: bolcic and Shepa
To stvarno mislim da je bila super prilika i za dedu i dedinu ekipu. Da su uzeli Apriliu, ne stresa bi mogli sagradit top pricu.
 
  • Like
Reactions: Mocippaldi
Mene zapravo iznenađuje da je Apriliji ovako dugo trebalo da dođe do imalo konkurentnijih performansi s obzirom na to da su cijelo vrijeme imali neograničena testiranja, više motora u sezoni i sl. od drugih. Uz to su pune 2 godine nakon prije KTM-a ušli u MotoGP, a svejedno su tek nakon Austrijanaca postali konkurentni
 
Sve je to lijepo fino preko tjedna i kad si sam na stazi ali nedjelja je ono što se računa a tu ćemo vidjeti kakva je kombinacija Travanjke i Rev gun-a.
 
Mene zapravo iznenađuje da je Apriliji ovako dugo trebalo da dođe do imalo konkurentnijih performansi s obzirom na to da su cijelo vrijeme imali neograničena testiranja, više motora u sezoni i sl. od drugih. Uz to su pune 2 godine nakon prije KTM-a ušli u MotoGP, a svejedno su tek nakon Austrijanaca postali konkurentni
Aprilia nema Red Bull za ledjima ko ti sto ih spominjes, dakle neam novaca :cry: