MotoGP "Silly Season" u 2025. (pretpostavke, glasine i predviđanja)

Yebes Tiiitu, naseg, sta je Che, da ga nije bilo ne'b subce sjalo :p
 
"Meni je nevjerojatno koliko je npr. Rossi imao rivala, i na kraju je svakog poštivao i prihvatio". Rosi je srao i vrijeđao apsolutno sve i svakoga. Ako si ga pratio od njegovih balavih početaka to moraš priznati. Sreća da društvene mreže nisu bile toliko raširene u vrijeme kada je bio na vrhuncu a da je kao vozač bio beba pa i nije baš. Marc je napravio dosta pizdarija na stazi ali na žalost najveće samome sebi , s druge strane koji god sam intervju pratio nisam ćuo da je rosijevski vrjeđao nekog vozaća. U principu potpuno različita dva vrhunska vozača.
 
ljudi bozji, svaki veliki vozac ima iza sebe repove. ili je bio pacijent u glavi ili je vredjao sve i svakoga ili je vozio na noz svaku sekundu i nekoga izbacio.... to je vrhunski sport. pitanje je samo dal gledas na "svog" vozaca kao na bezgresnog ili si uspio skinuti naocale sa cvjeticima i pogledao realno.

a ove spike sa "najradije bi da nikad vise ne vozi i da mu umre pol familije" moze izjavit samo mozak koji ima IQ na razini retardirane skoljke i to one wc a ne morske....
 
👀
 

Attachments

  • Screenshot_20230427_120558_Facebook.jpg
    Screenshot_20230427_120558_Facebook.jpg
    245.3 KB · Views: 0
Mi sa IQ morske školjke bi da vozi i da ga baš svi maznu. :mrgreen:
pa dobro to je sve ok. ako ga maznu na stazi maznu. protiv toga nema nitko nista. ali spike sa dao bog da padne, strga kicmu, ne hoda nikad i slicno je idiotizam.
neovisno za koga "navijas" ili ne navijas.

jednostavno nikad nisam kuzio likove koji navijaju protiv nekoga a ne za nekog drugog.
 
  • Like
Reactions: Nero
Normalno je ne podnosit nekog ako pobjeđuje tvog "miljenika", nemojmo bit licemjerni. Što je ljudsko nije mi strano.
To ne znači da mu se želi da strga kičmu.
A što se MM tiče, ja sam samo komentirao kako je na putu prema dole.... (u svim pogledima), dok Rossijevoj akademiji cvatu ruže (i to do te mjere da bi to moglo postat zabrinjavajuće u smislu dominacije kao kad je MM dominirao)
 
  • Like
Reactions: MarK5 and Dene
Meni osobno su svi ti dečki iz Rossieve škole ful o.k. likovi. Pecco mi je mirnjak i zasluženo je prvak , jedino ne mogu gledati onog Tardocia ili kako se već zove. Ona kreveljenja i svršavanja u garaži su katastrofa pa stari Marquez (otac) je mala beba.
 
  • Like
Reactions: zagrepcan
pa dobro to je sve ok. ako ga maznu na stazi maznu. protiv toga nema nitko nista. ali spike sa dao bog da padne, strga kicmu, ne hoda nikad i slicno je idiotizam.
neovisno za koga "navijas" ili ne navijas.

jednostavno nikad nisam kuzio likove koji navijaju protiv nekoga a ne za nekog drugog.
Normalno je da navijaš protiv nekoga ako je taj u borbi s "tvojim" vozačem. I ljudi kažu svašta kad ih nešto iživcira ali normalno da nitko normalan ne želi ništa loše da se MM desi u privatnom životu,nikakve ozljede ni njemu ni njegovim ali ja npr. želim da nikad više ne osvoji naslov jer bi se s tim izjednačio s Rossiom a pošto mu je onako šupski uništio 10 naslov po meni niti on ne zaslužuje 9 i kao što sam rekao,nadam se da ga nikad neće osvojiti
 
Normalno je da navijaš protiv nekoga ako je taj u borbi s "tvojim" vozačem. I ljudi kažu svašta kad ih nešto iživcira ali normalno da nitko normalan ne želi ništa loše da se MM desi u privatnom životu,nikakve ozljede ni njemu ni njegovim ali ja npr. želim da nikad više ne osvoji naslov jer bi se s tim izjednačio s Rossiom a pošto mu je onako šupski uništio 10 naslov po meni niti on ne zaslužuje 9 i kao što sam rekao,nadam
ne znam stari moj. mene su doma ucili da ne navijam protiv nego za.
tako nikad nisam navijao da Hajduk izgubi u europi, da KK Zadar dobije porciju od Partizana i isto tako nisam navijao protiv Lorenza/Rossia/Pedrose i slicnih da padnu nego sam navijao za svog da pobjedi.

al eto ima nas svakakvih, pa necu dalje drobit o temi. samo ti daj i dalje protiv svih i bude nam svima bolje <3