MotoGP "Silly Season" u 2025. (pretpostavke, glasine i predviđanja)

Čovjek se treba adaptirati... ima već i koju godinu i koju ozljedicu
znam da masu ekipe brioje kako će radit čuda
ali ne bi se ja baš u to zakleo
tim više što ducati ima barem tri vrhunska vozača
 
  • Like
Reactions: pikacu79
Meni je drago da je na konkurentnijem motoru pa ako ide super ako ne boli ga briga. Osvojio je toliko prvenstava da može u mirovinu ali mislim da neće još skoro ako ga zaobiđu ozlijede.
 
Vrlo napredno razmisljanje primjereno 2024. godini i konkurenciji koja brise pod sa tobom uredno 🤮

Stvarno bi bilo ogromna steta izgubit jednog tako inventivnog test vozaca 🤢
 
Jesu se ovi Europejci propenisali a kad rikne EU i poticaji plakat ce Krmeljio za Far East 🤣
 
Pol je prvi dio karijere bio uvjerljiviji od svog brata. Kako je odmicalo tako je Aleix bio sve bolji a Pol tonuo.
Acosta u Gas gasu samo jednu godinu učenja
Kladim se da 2025. mjenja Millera
U biti ne znam... na koliko je ugovor? :unsure:
 
Prijevod (s političkog jezika na normalni)
"Mrzimo ga iz dna duše. Najmanje tri naslova smo izgubili zbog njega."
1696877252783.png
 
Dosadni su vise s MM i sve oko njegova, svako samozvano piskaralo izbacuje 2-3 clanka dnevno na tu temu what if what if 🙄
 
Momak vozi al je konjina..e sad lako mu je bilo osvojit tolike naslove kad se vozio na dobrom motoru i protiv staraca i djedova..sad ce bit na istom motoru protiv mladih pjetlica tako da su mu sanse minimalne..ubost ce jos koju pobjedu mozda dignut lovu od Kratko Trajnih Motora i to je to od njega..ide mu penzija, a mozda i prije jer velike su mu sanse da se polomi.. konjina nista nije naucila iz svojih gresaka :mrgreen:
 
Momak vozi al je konjina..e sad lako mu je bilo osvojit tolike naslove kad se vozio na dobrom motoru i protiv staraca i djedova..sad ce bit na istom motoru protiv mladih pjetlica tako da su mu sanse minimalne..ubost ce jos koju pobjedu mozda dignut lovu od Kratko Trajnih Motora i to je to od njega..ide mu penzija, a mozda i prije jer velike su mu sanse da se polomi.. konjina nista nije naucila iz svojih gresaka :mrgreen:
Protiv staraca i djedova 🤣🤣
 
Last edited:
Stoji to što kažeš... jer da je takav kao što on o njegovi fanovi misli da (još) je, ne bi ga stavili na B produkciju.
Šutnuli bi koga god treba kad bi to bilo to