MotoGP "Silly Season" u 2025. (pretpostavke, glasine i predviđanja)

Neka se spreme na utrke na havajima oko piramida i u brazilskoj prasumi.
A umjesto bezveznih utrka na stazama zanimljivije ce biti ulicne utrke u najvecim gradovima svakog kontinenta.
I naravno tko ne moze preteci onog ispred sebe dobit ce pomoc drs-a.
A bogami nije u redu niti da među vozačima nema nijednog crne boje kože pa i tu treba nešto učiniti , a za početak se može uvesti i klečanje prije starta
 
Ne znam koji je to argument ulicnih utrka, niti da su iste imalo izvedive sa sigurnosnog gledista.
Ovo moze biti i pozitivna vijest.
 
Ili je možda pod "nije u šoldima sve" mislio na ponude od strane drugih proizvođača. Dojma sam kako Ducati, Aprilia i KTM mogu puno više novaca ponuditi. Iako, KTM sa obje ekipe surađuje sa Red Bullom, dok je Fabiov sponzor Monster tako da taj transfer teško da je bio realan.

a i sam kaže:
Fabio Quartararo: "I am super happy to announce that I am going to continue my adventure in BLUE! Last winter Yamaha proved to me that they have a new approach and a new aggressive mindset. My confidence is high: we will be back at the front together!

"Six years ago, they gave me the chance to step up to MotoGP, and since then we have achieved great things together. We still have a long way ahead of us to start fighting for victory again. I will work hard, and I am sure that, together, we will achieve our dream once more!
 
Sto se mene tice nije moro mogo je koju titulu uzet s drugim timom i motorom 😁
 
  • Like
Reactions: bolcic
IMG_20240405_181551.jpg
taman hoće
Prvi u koloni.
Samo sa krugom zaostatka
 
  • Haha
Reactions: pamzor and bolcic