MotoGP "Silly Season" u 2025. (pretpostavke, glasine i predviđanja)

Giovanni, zadnji koji je to napravio je Doktor, ali Version 2 ;) lani...

Pramac je vec potpisao da DUCATIem za buducnost, tako da Cigo moze slobodno u Prnjavor na otpad po dijelove ili pak ako uspije nesto maznut nekome. A elektroniku si moze programirat na dugmetari. Mitas moze pak samo sanjat.

Ovim potezom se otvorio mega prostor za DESMO komitet 💪
 
Giovanni, zadnji koji je to napravio je Doktor, ali Version 2 ;) lani...

Pramac je vec potpisao da DUCATIem za buducnost, tako da Cigo moze slobodno u Prnjavor na otpad po dijelove ili pak ako uspije nesto maznut nekome. A elektroniku si moze programirat na dugmetari. Mitas moze pak samo sanjat.

Ovim potezom se otvorio mega prostor za DESMO komitet 💪
:ROFLMAO::ROFLMAO: wannabe doktor u tvornickom teamu ne bi bio contender..tako da zadnji contender koji je to napravio...:mrgreen:
 
  • Haha
Reactions: bolcic
Logičko razmišljanje. Na ducatiju će uvijek biti violina broj 3 ili 4. i on se tako osjeća sigurno još više nego što objektivno tako je...
ovdje će biti broj 1.
aprila je konkurentnija na sve više staza.
Samo joj fali jedan ovakav.
Al sve mi više miriše da je on pedrosa broj 2. I po stasu i po broju drugih mjesta u prvenstvu .
Šta, Enea na njegovo mjesto? Još bolje za njega.
Gledat ćemo MM-a i Bagnaiu u 2025. - ljute bitke? Acosta teško, mislim da ktm previše kaska.
Jedino Fermin. Na njega bi tipovao dogodine
 
Martin je još uvijek u igri za prvaka i sam će odlučivat o svojoj sudbini . Nitko ga ne spriječava da bude prvi , uz manje grešaka je to jako moguće jer vozi odlično. To što mu Bagnaia i MM pušu za vrat nema veze, još bolje, nek pokaže koliko je jak, smanjit greške (tu mislim najviše na gume gdje je i izgubljena titula lani) i onda nek bira gdje će.
Odlazak na Apriliju nije napredak u odnosu na Dukca al ako ovi iz Pramaca stvarno misle na Yamahu, onda nema izbora, bar će biti ograničeno konkurentan ;)

Nije da ga baš volim al imam respect prema takvom vozaču (y)
 
  • Like
Reactions: DuroDu
Pa ako bude pametan i skupljao bodove (kao Mir) eto titule, a onda "pa-pa Ducati" kad me nećete u tvorničku momčad.
Kao prvak odo po papreni ugovor u Apriliu, kao Fabio u Yamahi.
Ne volim ga. Ali pametan potez.
 
  • Like
Reactions: Mocippaldi
Screenshot_2024-06-05-10-09-18-611_com.instagram.android.jpg
 
  • Like
Reactions: e39
Službeno je...M.M u factori tim.
Sad če mo vidjet oče li peco banana još uvjek poslije trke govorit aj em kvajt apii🤣
 
  • Haha
Reactions: cicogti
Vidjet ćemo koliko će ljubav i sklad trajat , s jedne strane talijani, Pecco, staložen , sportaš, s druge arogantni lik sklon pizdarijama ...
Nisam siguran da su talijani zaboravili kako je zajebo Rossia , ne ne ....
Ajmo Bestia , do kraja sezone navijam za njega ;) 💪
 
Tko god je "zajebao" homica je prijatelj partije koju je Eurosong Profil u 2 godine unazadio za 10 :mad:

Ali, sami smo si ga izabrali :/ ne ponovilo se....
 
Staviti bar još dvije titule u džep i cementirati status najvećeg u modernoj povijesti
Jest da ga zabari nisu uzeli samo da ne bi otiso u KTM koji ima konkurentan motor al nema vozace osim jednog :p
Zasto je Martin otisao nego sto je skontao da nema sanse Pekicu pobijediti na postenje :mrgreen: