MotoGP "Silly Season" u 2025. (pretpostavke, glasine i predviđanja)

Evo ja se vec sad kladim na M&M. Ne volim ga nimalo, ali jednostavno mislim da ce ih sa DUCATIem poderat ko beba zvecku.
Koji team 😁 isti onaj sto je Smrdjlivcu omogucio titulu 🤣
 
E je se ovaj zajebo...
1701476301495.png
 
Nebi Reko da se zajebo.Da je ostao u VR46 imao bi Dukca dobrog ali uvijek lanjskog.Mogo bi se vozit između 5. i 10. mjesta.U 2025. bi najvjerovatnije dobio Yamahu koja če ove godine najmanje napredovati.U Hondi je dobio više love,kako izgleda,motor je ozbiljno promijenjen (više baca na Dukca),moči če ga ozbiljnije razvijati barem do pola sezone jer imaju koncesije.I mislim da če se i sa takvom Hondom vozit od 5. do 10.mjesta.Ionako nije vozač za svjetskog prvaka.
 
Ako se netko zajebao na toj svadbi, to je HRC. Jedino ispravno bi bilo odljepit Puiga nnaudaljenost kakvih 6 vremenskih zona i blokirat njegov broj i mail na smartphoneu.
Mocyslaw nije Lin fan, ali prema Puigu je Mesija.
Ovako svi imaju ispriku kako ni slijedece sezone nece biti nista.
Ako sloze dobro financiranje i management, mislim da bi privatna Aprilia slijedece sezone mogla biti glavni konkurent M&M dominaciji.
Brad mozda zabljesne tu i tamo, ali nije kapacitet za prvaka po meni.
VR mogu dobit u najboljem slucaju polovnu verziju od Dovija sada kada su na izlaznim vratima, a PRAMAC nakon sto cigo odresi kesu i ode sa Frenkyem na Djirdjevdanfest, do kraja sezone prepusta mjesto GRESINIu koji osvaja titulu.
Partija ima samo jednu zadacu ove sezone, kako uvjerit M&M da se izvuce iz ugovora sa KTMom za 2025?

2024 ce bit zanimljiva, ali 2025 ce biti tek show !!!

I love this game ❤️

E da i Forza DUCATI !!!
 
Nebi Reko da se zajebo.Da je ostao u VR46 imao bi Dukca dobrog ali uvijek lanjskog.Mogo bi se vozit između 5. i 10. mjesta.U 2025. bi najvjerovatnije dobio Yamahu koja če ove godine najmanje napredovati.U Hondi je dobio više love,kako izgleda,motor je ozbiljno promijenjen (više baca na Dukca),moči če ga ozbiljnije razvijati barem do pola sezone jer imaju koncesije.I mislim da če se i sa takvom Hondom vozit od 5. do 10.mjesta.Ionako nije vozač za svjetskog prvaka.
A u vr46 se uvijek moze vratit....i to na yamahu i onda moze bit vozac koji nije pobijedio na 3 razlicita motora..recimo kao legendA Edwards :mrgreen:
 
Ustvari je prilično dobra fora. Kada sam prvi put pokušao skužiti neke promjene na motoru skoro sam se hipnotizirao. 😁 Ste vidjeli da smo za evropsko prvenstvo u nogometu u skupini sa španjolskom i italijom . Ne možemo bez Moto GP-a .
 
Al ga i cijede ispada iz pastete, valja sad cijelo vrijeme do pocetka sezone iste clanke citat na 100 portala i magazina :poop: :mrgreen:
 
Baš mislio stavit ovu fotku,.
Ježim se kad vidim da amerikanske entertejmnt kompanije kreću u gp
da ne učine ono što su učinili F1....
 
  • Like
Reactions: Mocippaldi