MotoGP "Silly Season" u 2025. (pretpostavke, glasine i predviđanja)

To je od samog pocetka vec definirano. Sve dok ne iskaze dugorocniju pripravnost partnerstva nema najnovijih tehnologija. Mislim da je to sasvim OK. Ja mislim da on i sa Jahreswagenom moze naslov osvojit i onda se postavlja pitanje hoce li stvarno 2025 preci kao prvak u KTM ili ce ipak zeljeti ostati i preci u tvornicki team i zveknuti jos koji naslov? Barem da prestigne klauna u broju titula...?
Ja mislim da si ti pojo i zeca i razanj, a zec u sumi, a razanj se pravi kod majstora..kakav zubati Bil kakvi bakraci..lako mu je bilo padat sa Honde kad neide smjesta..nek pita Lorenza kako je kad te dukac iskipa u krivini :mrgreen: :mrgreen:
 
Bez-naslova.jpg
 
  • Wow
Reactions: bolcic
Radi radi, svakako radi, ali ovo vrlo lako moze biti pila naopako.
Sjecamo se situacije lani kada je krenuo sa radikalnijim promjenama i kako se to moze odrazit na rezultate/kolicinu podataka sa kojima mozes radit.
Po meni MM dobiva 2023 materijal sa svim podacima i u prvoj polovici sezone ima definitivno prednost pred tvornickim timovima. To je vec neko vrijeme tema u Italiji i bas ce biti zanimljivo pratiti koji ce se put realizirati u pocetku sezone.
 
Dukac je sve davao onom Djapanezu iz Klavijatura kad je otisao u pemziju al on nije htjeo :mrgreen:
 
 
  • Haha
Reactions: piljun
  • Wow
Reactions: bolcic