Motohappening 2007

speed attack

Active member
evo sluzbenih termina za 2007  (y)

http://www.motohappening.com/

 
Kad otvoriš novosti-staza, piše NOVOSTI ZA 2006. I rezervacije se primaju do 10.5.2006. Tu postoji klasa Pro-Stock koja nije vožena 2006. Dakle ili je štamparska greška godine ili 2006 nije vožena Pro-Stock. A ta klasa me baš veseli jer su me do sad trpali u Open. Možda bi ipak trebalo uredit stranicu ili je skinut dok se ne složi.
 
o Trening po danu:                                  450 kn  3 x 40 min
o Doplata za utrku:                                150 kn       
o Rekreativna vožnja:                            150 kn          30 min
o Samo utrka:                                          300 kn         
o Trening: samo jedan izlazak:                300 kn        40 min

Svake godine je sve skuplje i skuplje  :palacdolje: , za te novce mogu se natjecat u Prvenstvu Hrvatske i bit ce mi jeftinije i sigurnije  (y) .
 
ZOKA said:
o Trening po danu:                                  450 kn   3 x 40 min
o Doplata za utrku:                                 150 kn         
o Rekreativna vožnja:                             150 kn          30 min
o Samo utrka:                                          300 kn         
o Trening: samo jedan izlazak:                300 kn         40 min

Svake godine je sve skuplje i skuplje  :palacdolje: , za te novce mogu se natjecat u Prvenstvu Hrvatske i bit ce mi jeftinije i sigurnije  (y) .
osim što je jeftinije (startnina i to kaj ide),svakako je sigurnije
 
ZOKA said:
o Trening po danu:                                  450 kn  3 x 40 min
o Doplata za utrku:                                150 kn       
o Rekreativna vožnja:                            150 kn          30 min
o Samo utrka:                                          300 kn         
o Trening: samo jedan izlazak:                300 kn        40 min

Svake godine je sve skuplje i skuplje  :palacdolje: , za te novce mogu se natjecat u Prvenstvu Hrvatske i bit ce mi jeftinije i sigurnije  (y) .

Kaj, sad su samo 3 treninga  :misli: pa bilo je do sad 4!  :palacdolje:
 
Ispravite me ako griješim, ali zar nisu cijene iste kao i prošle godine? I sad su tri treninga ali po 40 minuta dok su prošle godine bila četiri po 30 minuta. :misli:
 
mate said:
Ispravite me ako griješim, ali zar nisu cijene iste kao i prošle godine? I sad su tri treninga ali po 40 minuta dok su prošle godine bila četiri po 30 minuta. :misli:

prosle godine je bio trening 550kn

starnica im nije bas up to date
 
skala said:
Kad otvoriš novosti-staza, piše NOVOSTI ZA 2006. I rezervacije se primaju do 10.5.2006. Tu postoji klasa Pro-Stock koja nije vožena 2006. Dakle ili je štamparska greška godine ili 2006 nije vožena Pro-Stock. A ta klasa me baš veseli jer su me do sad trpali u Open. Možda bi ipak trebalo uredit stranicu ili je skinut dok se ne složi.


Nije mi samo jasno zašto je uvjet cestovne gume za Pro-Stock ili sam ja nešto krivo shvatio :misli:

c/p

Klasa Pro-Stock:
Namjenjena je iskusnim amaterima i poluprofesionalcima.
Dozvoljeno: odstranjivanje svjetla, zamjena ovjesa i koènica.
Obavezno: cestovne gume, alternator i elektropokretaè
 
Tomi RR said:
Nije mi samo jasno zašto je uvjet cestovne gume za Pro-Stock ili sam ja nešto krivo shvatio :misli:

c/p

Klasa Pro-Stock:
Namjenjena je iskusnim amaterima i poluprofesionalcima.
Dozvoljeno: odstranjivanje svjetla, zamjena ovjesa i koènica.
Obavezno: cestovne gume, alternator i elektropokretaè

ma ne smije se koristit slick, ostalo može, bitno da guma ima šaru
 
mate said:
Ispravite me ako griješim, ali zar nisu cijene iste kao i prošle godine? I sad su tri treninga ali po 40 minuta dok su prošle godine bila četiri po 30 minuta. :misli:

Da prošle godine je bilo 550kn za 2 treninga po 40min i 2 po 30min!

Ovo je fakat katastrofa, pa ko bu to sve poplačal  :misli:
 
Tomi RR said:
Nije mi samo jasno zašto je uvjet cestovne gume za Pro-Stock ili sam ja nešto krivo shvatio :misli:

c/p

Klasa Pro-Stock:
Namjenjena je iskusnim amaterima i poluprofesionalcima.
Dozvoljeno: odstranjivanje svjetla, zamjena ovjesa i koènica.
Obavezno: cestovne gume, alternator i elektropokretaè

Pod tim se smatraju gume koje su homologirane za cestovnu uporabu!  (y)
 
... kad je speed weekend? mislim da sam negdje vidio najavu, ali sad nemrem nać da me ubiješ :misli:
 
tek sad vidim da je utrka đuro kupa u subotu :party: :party: :party: :party: :bananarace: :bananarace:
 
Stinky said:
... kad je speed weekend? mislim da sam negdje vidio najavu, ali sad nemrem nać da me ubiješ :misli:


http://www.bluebiketours.com/82801/home.html?

8. Croatia Speed Weekend 30.03 - 01. 04. 2007. Grobnik

 
Neznam da li ću vozit ove godine happeninge s obzirom da se je potrošilo puno love a  nisu sposobni dodjelit neku kantu ili napravit jednu partijanu da se obilježi lanjske natjecanje s obzirom da smo ja i Zujić prvaci pa sam očekivao nešto,valjda se malo zaradilo :palacdolje:
 
mato said:
tek sad vidim da je utrka đuro kupa u subotu :party: :party: :party: :party: :bananarace: :bananarace:

E sad se buš moral napit v petak kaj buš mogel nekakav rewzultat napravit!  :jesus: