Motohappening nekad

SaleKT

New member
Gledao sam slike motohappeninga nekad i čini mi se da je nekad bilo više posjetitelja (pogledajte tribine)
motori su bili slabiji, na stazu se moglo i u jakni. Stvarno izgledaju kao da se više zabavljaju nego mi danas.
Žao mi je što tad nisam posjećivao grobnik. Evo par slika koje sam našao
 
dapače, prije ni na rekreativnu nisi mogao bez hlača ak se dobro sjećam  :misli:
 
jel to cecić??????  :shock:
 
Tribine krcate atmosfera izgleda odlično  (y)  ovih par zadnjih puta kad sam bio nije bilo ni blizu ovog :misli:
 
Nikako se nemogu sjetiti kad su počeli motohepeninzi.....sjećam se samo da su austrijski, talijanski i njemački klubovi organizirali svoje hepeninge i utrke davno..nešto nalik na ovo današnje s ogromnim količinama pijače (pivčuge) ..
 
paky said:
Tribine krcate atmosfera izgleda odlično  (y)  ovih par zadnjih puta kad sam bio nije bilo ni blizu ovog :misli:

zadnjih par puta kad si bio? a kad prije si i bio...?

kaj se grobnika tiče bas smo ovaj vikend ekipa iz splita, zoki i ja itd. komentirali ne sam da je bilo više ekipe neg i puno bolja atmosfera, svi su se nekak znali, bilo je bas domaće... sad sve puno nekih novajlija itd :)
jedino kaj mi je izuzetno drago je to kaj se street race poklopio s zadnjim grobnikom vremenski, pa nisu oni forseriu s autima zakrčili grobnik, neg su bili na svom terenu... (y) 8) :mrgreen:
 
vještica said:
zadnjih par puta kad si bio? a kad prije si i bio...?

kaj se grobnika tiče bas smo ovaj vikend ekipa iz splita, zoki i ja itd. komentirali ne sam da je bilo više ekipe neg i puno bolja atmosfera, svi su se nekak znali, bilo je bas domaće... sad sve puno nekih novajlija itd :)
jedino kaj mi je izuzetno drago je to kaj se street race poklopio s zadnjim grobnikom vremenski, pa nisu oni forseriu s autima zakrčili grobnik, neg su bili na svom terenu... (y) 8) :mrgreen:


jesi ti ona Vještica od prije 2 godine ili neka nova :misli:
 
Bandit said:
To je ona od prije dvije godine...istekao joj bann :mrgreen:

nie istekel neg je ukinut... jer nie bil vremenski ograničen ak se dobro sjećam striček admin! ;)  :mrgreen: