MOTOMEHANIČARA TRAŽIM ZA SLOŽITI SKUTER (Zagreb)...

badhead10

New member
Bok, kao što rekoh danas mi dolazi motor ali je kako bi rekli "u kutijama je",
dakle SVI dijelovi su na broju ali eto treba volje, alata i šarafiti...
Ako netko kuži to kako spada napraviti i da me "ne izuje iz cipela" od cijene
možemo se dogovoriti... Ja se razumijem u motore i aute ali ne kužim skutere
i duuugo godina je prošlo od kada sam zadnji puta šarafio po motoru....
Ne kužim se u struju niti malo a od skutera ne kužim niti getribe/prijenose,
tako da mi treba netko ko to zna sastaviti sve kako spada.
E da, radi sed o skuteru, ITALJET FORMULA 125 Twin,

Ako je netko zainteresiran nabrzinu zaraditi molio bi da me nazove,
(nema smisla pisati 100 poruka kad za 5 min sve možemo dogovoriti),
na 092 335 84 31
 
Nije ga lagano slozit i ustelat jer je to twin dupla garnitura (twin) oni su ti dosta kvarljivi tako da i ako nades nekoga ko se kuzi oko njih bit ce dobra cijena jer ih je malo malo
 
ma iskreno mali (decko kod kojega je jos motor nisam ju jucer pokupiio jel mi je nesto iskrsnulo i uzeo sam baotian 125 jeftino full i regan i sve ali mu nekaj sa trujom, nevalja) je strgao valjda kada je skidao jednu kariku i ni za milion kuna nemoze covjek naci set karika... vec sam mislio kupiti jos jednu masinu ali sam onda opet razmisljao, znam lud sam, ali bas tolikooo... ma daaajjj... Eto tako da sory ljudi ali jedino mi treba sada netko tko kuzi struju na baotianu, motor je u Zaprešiču, kupio sam danas novi (racing) CDI, i uzeo sam akumulator doma da ga napunim jel je kurblati to ziva muka... uzglavnom na lulici nema iskre, benzin smrdic izv ausouha, čovijek tvrdi da mu se samo u voznji motor ugasio i to vje to, on se ne razumije... ako ima tko kakvu ideju... mogu jos i bobinu novu staviti, ali me zanima dali ima kakav način da isprobam dali radi ova sto je gore???
 
Mag obrade i prerade skutera nalazi se u jednom malom selu pored Poreča, daleko ali za pravi motorsport šta je par sto km  :021:
 
Jel to misliš na maga Peru?