Motooprema u Bosni

Teško... I ako ima nesto cijene nisu normalne a izbor suviše mali. Uvijek možeš naci nešto kod nekih ljudi (recimo kod mene jaknu :mrgreen: ) itd.
Ljudi koje ja poznajem uglavnom idu u HR ili još dalje po opremu.
 
Libero Trade u Tuzli (Armije BiH 17, tel: 0387 35 255 018), dečko se zove Almir i slobodno se pozovi na mene :wink:
 
Ima jedan momak u Pozegi .Ima rukavice,jakne i kacige.Ali to je sve za race bikes nista za chopere.Ali roba je stvarno kvalitetna a nekad ima i polovne stvari .Nudi recimo jednu kacigu sto je u trgovini preko 400€ (UVEX)  za 160€.Vidio sam da ima i Dainese kacige IXS i ARROW jakne i kozne jakne.Ja sam kupio kod njega i cesto doletim do njega da vidim jeli ima nesto novo sto meni treba jer je uvijek puno jeftinije kod njega nego u bilo kojoj drugoj trgovini. (y)
 
Pa zar još niko nije čuo za Planu u Mostaru?? Zastupao je Hondu i imao je odličan izbor opreme za motocikliste i potrošne robe za sve vrste motora i skutra!!
HONDA-PLANA Mostar u Zagrebačkoj ulici (također i caffe-bar Hemingway) tel: 00387 36 324-944 i mob.:00387 63 324-944.