Motor bio prevrnut preko noći

zoran123456

New member
Pozdrav,

motor mi je bio prevrnut preko noći, neka draga, simpatična i politički korektna osoba ga je pokušala ukrasti vjerojatno (sad se vrlo teško zaključava), pa nije uspjela i šutnula ga je nogom na pod. Nisam ju uspio pronaći nažalost, ma da joj dam novce za duševne boli zbog razočaranja i za liječenje ozljeđene noge od udarca.

Anyway, ulje je iscurilo skroz na skroz, to ću danas uzeti novo, probao motor upaliti, radi dobro, lampice ne gore, čini se OK. Međutim, zanima me kolika šteta može biti ukoliko motor leži prevrnut više sati? Frka mi je bila s novcima, nemam doslovce kinte u đepu, ne mogu sad na servis, to sam mislio početkom 8. mjeseca.

Zahvaljujem se.
 
nebi trebalo biti štete .. eventulano i filter zraka promijenit ako se nasupao ulja... meni bilo s yamahom...
 
Nadam se da si pričeka da se ulje slije u karter prije paljenja, inače ne bi radija dobro. :mrgreen:

http://en.wikipedia.org/wiki/Hydrolock
 
jesam, kad sam podignuo motor išao sam prvo po susjedstvu tražiti dobrog momka da ga pitam da li mu je sve u redu s nogom, tako da nema frke  :wink:
 
ak imaš viška ulja i ulje ti smrdi na benzin - mijenjaj ulje i isprazni / promijeni filter ulja
Provjeri i zračni filter
Meni propala nogara kroz noć, iscurilo par litri benzina i natopila se jakna benzinom, drugo ništa :?