Motor u skoli

Xc125

New member
Bok, sad cu uskoro nabavut motor (u zgu sam) i zanima me oce li bit problema ak budem isao u skolu s njim(srednja sk) . Kao sad msm da ne bi trebalo bit problem kako ima par ljudi koji dodu u skolu motorem , ali kao cisto me zanima koje bi mozda bile stvari koje bi trebo znat ? Hvala
 
Bok, sad cu uskoro nabavut motor (u zgu sam) i zanima me oce li bit problema ak budem isao u skolu s njim(srednja sk) . Kao sad msm da ne bi trebalo bit problem kako ima par ljudi koji dodu u skolu motorem , ali kao cisto me zanima koje bi mozda bile stvari koje bi trebo znat ? Hvala
Trebao bi znat gradivo.🤔
 
Bok, sad cu uskoro nabavut motor (u zgu sam) i zanima me oce li bit problema ak budem isao u skolu s njim(srednja sk) . Kao sad msm da ne bi trebalo bit problem kako ima par ljudi koji dodu u skolu motorem , ali kao cisto me zanima koje bi mozda bile stvari koje bi trebo znat ? Hvala

Trebao bi znat da ti za to treba vozačka dozvola i registrirani motor, i da bez toga nemaš nikakav problem dok te policija ne uštopa, ili dok ne napraviš kakvo sranje. Dakle, pamet u glavu, kacigu na istu, i ne daj bezmudima razloge da seru po motoristima.
 
Ja se pred 20-22 godine ko klinac vozio automatikom po selu bez kacige i sreo se s policijom par puta i nisu isli zamnom onda.... 2005-2006 neko poceo prijavljivat policiji pa su sve penzice bez kacige ulovili mene nikad :mrgreen:
 
Ne vidim zakaj bi bilo problema u školi jer ideš u školu s motorom.Kad sam ja išao u srednju isto je bilo par ljudi koji su išli u školu sa kojekakvim skuterima i motorima od 50, 125 pa i više kubika,uredno su parkirali pored parkinga za bicikle i nisu imali nikakvih problema.Jedino bi mogao imat problema sa murijom ak te nemaš vozačku il regu,al škola s tim nema veze.
 
Ne vidim zakaj bi bilo problema u školi jer ideš u školu s motorom.Kad sam ja išao u srednju isto je bilo par ljudi koji su išli u školu sa kojekakvim skuterima i motorima od 50, 125 pa i više kubika,uredno su parkirali pored parkinga za bicikle i nisu imali nikakvih problema.Jedino bi mogao imat problema sa murijom ak te nemaš vozačku il regu,al škola s tim nema veze.
Na to i mislim ali kao zanima me jel ti se onak ikad dogodilo da ti je neko prcko po motoru ili nes
 
To ti sve ovisi di je škola i di uopće živiš. Ako si u glavnom gradu slučaju, čuvaj imovinu.
 
To ti sve ovisi di je škola i di uopće živiš. Ako si u glavnom gradu slučaju, čuvaj imovinu.
bi ja onda trebao kupovat ove lokote za motor i to dok nije pod nadzorom? u zgu sam i skola je u centru manje vise
 
Na to i mislim ali kao zanima me jel ti se onak ikad dogodilo da ti je neko prcko po motoru ili nes
Ja nisam išao u školu na motoru.Imao sam kao klinac neki kineski skuterić koji sam prek ljeta po kvartu vozio sa 12-13 godina,a nakon toga mi je strgan stajao doma,motor sam kupio par godina nakon srednje.Par ljudi koji jesu u srednju išli na motorima nisu imali nikakvih problema,bar koliko znam,al ak se bojiš da bi ti netko maznuo motor mislim da bi bilo dobro zavezat ga sajlom il na neki drugi način osigurat.
 
  • Like
Reactions: Xc125