Motorček № 9

Neka naprave nekako tablicu po regijama o zastupljenosti marke motora, da vidimo gdje ko vlada  :mrgreen:
 
makazica said:
A ne, ne......nećeš nas navuć..... :mrgreen:

Kakvo navlačenje??  :misli: :misli: :misli:

Ili se bojiš iskreno reći što ti ne paše, što bi htio vidjeti, što ti ide na živac, ili što bi moglo i trebalo bolje??  :shock:
 
ja bi da bude vise intervjua sa "nekim pametnim ljudovima" kao sto je bilo najavljivano.....

tipa SIP-ovi savjeti za motobajkeriste, savjeti za putnike, savejti za ovo, savjeti za ono, neke tehnicke stvari, malo o skuterima, edukacija mladih ?!? ... itd itd  :misli: :mrgreen:
 
Sledgehammer said:
Dobro, jel ima nešto što iskreno zamjerate Motorčeku, od koncepcije, kvalitete priloga, opsega, različitosti tema...??

reci ako te nešto muči ... izjadaj se ...
 
Ja bih prvenstveno volio da se malo manje svaštari unutar samo jedne kratke emisije, tj. da se neke određene teme (bez obzira koje to toga trena bile!) obrade potpunije, dublje i kvalitetnije, a ne da se započne i spomene sto stvari, a ni o jednoj čuti ništa pametno i kvalitetno, iz čiste želje da se obradi što više (kao za neku statistiku)...

Neka se u tridesetak minuta obrade ma i samo dvije teme, ali to neka bude kvalitetno, detaljno, sa praktičnim primjerima, živim materijalima... znam da je to najteže, no težak je i put do pravog uspjeha, formula je samo jedna...

Eto, moje skromno mišljenje...  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Meni je ova emisija neopisivo dosadna...Mislim, 3 lika koji sjede u nekoj birtiji i pričaju o Dakru 14 minuta :misli:.....Ubilo me je....Da ja radim emisiju, u svakoj bi stavio jedan test novog motora, jedan test rabljenog, obradu povijesti jedne moto marke( bilo proizvođača motora ili opreme), prilog o moto opremi, prilog o održavanju motora, malo o sportu i susretima i to je to.30 interesantnih minuta. Ustalio bih nekakav koncept. Ali ja ne radim emisiju....Ja je samo gledam, pa ne znam ništa....
 
E da, i mene su ta tri tipa zaturpijali (ali sam taj dio preskocio :mrgreen:). Bilo bi bolje da su pokazali makinu koju su vozili.
Vise - manje se slazem sa navodom kolege iz prijasnjeg post-a.
No to je samo moje misljenje. Siguran sam da ima dosta ljudi koji su taj prilog (kao i cijelu emisiju) nasli kao jako interesantnu  (y)
 
meni je baš taj prvi dio najzanimljiviji.......a preskačem onaj dio gdje se bajkeri s mrtvačkim glavama na jaknama opijaju do jutra  :mrgreen:
 
skala said:
meni je baš taj prvi dio najzanimljiviji.......a preskačem onaj dio gdje se bajkeri s mrtvačkim glavama na jaknama opijaju do jutra   :mrgreen:

Nevjerojatno.....u slovo se slažem s tobom....da ih jebale mrtvačke glave... (y)

I fora mi je kak mađar govori "ma da" ludoj ćurki....
 
makazica said:
Nevjerojatno.....u slovo se slažem s tobom....da ih jebale mrtvačke glave... (y)

I fora mi je kak mađar govori "ma da" ludoj ćurki....
Mislim da nije Madjar nego Srbin???
 
ja se takodje slazem da je prvi dio emisije zanimljiv jer je ta ekipa dozivjela i "prezivjela"nesto sto vecina nas nikad nece,decki svaka cast


jedna od boljih epizoda do sada (y)
 
emisije su ok,za svakoga po nesto....
samo...
ako ne mozete nac bas ni jednog bikera bez pive u ruci dajte bar to rijesite
u photo shopu pa im stavite u ruke nesto tipa cedevita...
zbog majki buducih bajkera koje gledaju...
nhf  :D
 
BLACK JACK said:
odlična emisija za svakog ponešto (y)
ma sigurno dobro napravljeno,a sad uvik nekome neki prilog neče pasat,sto ljudi sto čudi,
 
skala said:
meni je baš taj prvi dio najzanimljiviji.......a preskačem onaj dio gdje se bajkeri s mrtvačkim glavama na jaknama opijaju do jutra   :mrgreen:
da da i ja se skroz slazem i meni je to bilo najzanimljivije...al bi bilo jos bolje da su ubacili neke scene njihove voznje ili tako nesto...