Motorevija

live-for-ride said:
Izašla nova motorevija, s njom i masters u Alpama. Kakvi su komentari?

lijepa testna dionica,dolomiti iznad Cortine  (y)

što se tiče usporedbe motora,pročitah tek informativno  :mrgreen:
malo su mi čudni izbori motora u pojedinim klasama,miješaju se kruške i jabuke i prevelike su razlike u obujmu!
versys se npr u nekom testu diže u nebesa a sad zadnji što mi nema logike jer je OK bike
ali se ugurao u klasu s duplo većom kubikažom  :misli:

bandit (gsx)1250 izgleda kao zbilja dobar motor kad bi se razumno biralo!

novi modeli honde CBF 1000 i VFR 1200 dosta loše prošli dok je "stara" CBF 600 odnjela pobjedu u klasi  :misli:
kod endura standardno GS rulles a sportaši neznam šta uopće rade u alpama,također 1000ccm i 600ccm ako ćemo objektivno nikako nemogu biti u istom košu!

zanimljivo štivo s još ljepšim slikama al mislim da može to i bolje barem što se tiče odabira motora u pojedinim skupinama  
 
Pogledao najavu i nasmijao se... imam svoje mišljenje o takvim testovima, ali ga ne iznosim jer se ne želim raspravljati s onima kojima takvi testovi nešto znače...  8)

...iako je čast biti vlasnikom 650ccm motora kojeg su utrpali u kategoriju s 1200ccm...  :mrgreen:
 
Loš, nelogičan i u najmanju ruku nepravedan izbor motocikala po klasama !!! :palacdolje: A test zauzeo pola stranica motorevije !
Versys u srazu sa "velikim" motorima, kod R tisućica nema nekih motora (zašto?), a suzuki na testu je 750ccm, kod nakeda nema npr. Tuona, FZ1, umjesto velikog Horneta 1000 (CB 1000) oni nam "uvale"  :mrgreen:  CBF 1000 - "oklopno vozilo" prema konkurentima !
I što nam na kraju znače ti "mukom odrađeni kilometri njihovog testiranja" :mrgreen: ??? NIŠTA ! :palacdolje: Sastala se ekipa da se malo druži u Alpama, i uz topli čaj se dogovorili i usuglasili stavove, a nama priuštili mnogo šarenih stranica ! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Uglavnom, ne volim tako koncipirane testove ( uredništvo vjerojatno ima savršeno objašnjenje za izbor motora i pobjednike po kategorijama i ukupno :mrgreen:) !!!!!!
 
live-for-ride said:
Izašla nova motorevija, s njom i masters u Alpama. Kakvi su komentari?
Ja zadovoljan, moja Honda ide dalje, makar tu fali recimo Bandit i ER 6 F!! (y) Malo je ćudan odabir motora u "putni" i "veliki motocikli".
Silvio said:
lijepa testna dionica,dolomiti iznad Cortine  (y)

što se tiče usporedbe motora,pročitah tek informativno  :mrgreen:
malo su mi čudni izbori motora u pojedinim klasama,miješaju se kruške i jabuke i prevelike su razlike u obujmu!
versys se npr u nekom testu diže u nebesa a sad zadnji što mi nema logike jer je OK bike
ali se ugurao u klasu s duplo većom kubikažom  :misli:

bandit (gsx)1250 izgleda kao zbilja dobar motor kad bi se razumno biralo!

novi modeli honde CBF 1000 i VFR 1200 dosta loše prošli dok je "stara" CBF 600 odnjela pobjedu u klasi  :misli:
kod endura standardno GS rulles a sportaši neznam šta uopće rade u alpama,također 1000ccm i 600ccm ako ćemo objektivno nikako nemogu biti u istom košu!

zanimljivo štivo s još ljepšim slikama al mislim da može to i bolje barem što se tiče odabira motora u pojedinim skupinama 
Neznam , ali CBF 1000 je pobjedila u skupini!! :shock: :misli:
 
mladen59 said:
Neznam , ali CBF 1000 je pobjedila u skupini!! :shock: :misli:

ups,da!.. u pravu si  (y)  previdio sam nešto valjda  :?

 
mladen59 said:
Ja zadovoljan, moja Honda ide dalje, makar tu fali recimo Bandit i ER 6 F!! (y)

Eto, zna čovjek!  (y)
Mladene, Bandit već pripada kategoriji "Legendarni allrounderi"! A, kao što znamo, legende se ne natječu  8)  
 
moji favoriti su pobijedili u svim kategorijama  :mrgreen: :mrgreen:  sužen mi je izbor za odabir motocikla :LOL:
 
U Motoreviji br. 6 na strani 73 su najavili test trkaćih guma u slijedećem broju Motorevije (br. 7) a nisu ga objavili niti u broju 7 niti u broju 8 pa me zanima kaj je sa tim testom?
 
bio je test sport touring guma u nekom od posljednjih brojeva... možda si krivo vidio najavu (ne kupujem pa ne znam)?
 
ddario said:
Eto, zna čovjek!  (y)
Mladene, Bandit pripada kategoriji "Legendarni allrounderi" a, kao što znamo, legende se ne natječu  8) 
Je, samo na staroj slavi se ne živi, od 2008 g. na svim usporednim testovima CBF ga je pobijedio!! :misli: Pošto Suza ima 650 ccm i 85 ks, normalno da je potentniji agregat i u tom segmentu  (y)!! :misli: Kod kupnje motora, o Banditu sam ozbiljno razmišljal, odbila me servisna mreža i zadnji lonac. :mrgreen: :palacdolje:
 
- ja te testove čitam ´ko postove nekih forumaša

  jedino ak ima koja dobra fotka - "sejvam"
 
mladen59 said:
Je, samo na staroj slavi se ne živi, od 2008 g. na svim usporednim testovima CBF ga je pobijedio!! :misli: Pošto Suza ima 650 ccm i 85 ks, normalno da je potentniji agregat i u tom segmentu  (y)!! :misli: Kod kupnje motora, o Banditu sam ozbiljno razmišljal, odbila me servisna mreža i zadnji lonac. :mrgreen: :palacdolje:

..hondi sve pohvale ali, Mladene, pa diš' pucat u Legendu  :mrgreen:
 
DADO+ said:
- ja te testove čitam ´ko postove nekih forumaša

   jedino ak ima koja dobra fotka - "sejvam"
Ok! Ja sam čak otvorio temu o vjerodostojnosti testova u domaćim moto-listovima, jbg. kad osim ova tri nemaš niš drugo. Kolko vidim Honda baš nema puno reklama po listovima ko neki, pogotovo u Pulsu, tak da ne vidim razlog za neku pristranost, makar ju ne iskljućujem! :misli:
 
mladen59 said:
Ok! Ja sam čak otvorio temu o vjerodostojnosti testova u domaćim moto-listovima, jbg. kad osim ova tri nemaš niš drugo. Kolko vidim Honda baš nema puno reklama po listovima ko neki, pogotovo u Pulsu, tak da ne vidim razlog za neku pristranost, makar ju ne iskljućujem! :misli:

:LOL:

ti vidim redovito pratiš moto časopise  :mrgreen:
 
jedimaster said:
:LOL:

ti vidim redovito pratiš moto časopise  :mrgreen:
Sva naša tri, Puls sam redovito kupoval tri godine dok se nisu pokvarili (od 200 stranica 60 reklame), sad ga posudim na kiosku ko i Moto klub, Motoreviju kupujem i ona mi je od sva tri najbolja. Uvjek se nađe nešto interesantno za pročitat!  :misli:
 
jedimaster said:
:LOL:

ti vidim redovito pratiš moto časopise  :mrgreen:
Ja još od AVTOMAGAZINA :misli: kao što reče jedan vrlo čest sa dobrim komentarima - DADO "sejva" :mrgreen:
            Mladene zaključaj vrata,vidiš da te svi turpijaju tupom turpijom osim Jedija  :wink:
 
papillon said:
Ja još od AVTOMAGAZINA :misli: kao što reče jedan vrlo čest sa dobrim komentarima - DADO "sejva" :mrgreen:
             Mladene zaključaj vrata,vidiš da te svi turpijaju tupom turpijom osim Jedija  :wink:

  :mrgreen:

- polako, bude skužio  :LOL:
 
DADO+ said:
  :mrgreen:

- polako, bude skužio   :LOL:
Ostariće pola foruma a polovica umrijeti u cvijetu starosti ali neće zatvoriti vrata  :LOL: