motori.hr forum

:no: da netko okrene par stranica unazad bio bi pametniji.
Svaka drzava ima slican forum ali ja osobno nisam nigdje vidio da se tamo netko od nasih klubova ili ostalih oglasio vezano za susrete.

Ostajemo i dalje otvoreni prema svima koji su tu i onima koji ce stavljati svoje najave kao i do sad i u skladu sa pravilima foruma.
Mislim da je i ludome dosta da shvati nesto polupametno  8) 
 
vidi stvarno sve samo (BiH)  :shock:
ali ima i dosta (SLO) tako da se ne bin složio sa 99%, nego više prema 85%.

a nisam nikad u životu bio u bosni, sramota... još mi je i šogor božnjako  :LOL:
 
Iebi Vyethar said:
vidi stvarno sve samo (BiH)  :shock:
ali ima i dosta (SLO) tako da se ne bin složio sa 99%, nego više prema 85%.

a nisam nikad u životu bio u bosni, sramota... još mi je i šogor božnjako  :LOL:

Ako odlučiš ići ponesi sitnih eura, zadnje vrijeme gotovo je nemoguće proći kroz Bosnu da ne platiš neku kaznu ;)
Najviše vole kako kažu EVRE, HRK baš i ne ali uzmu, ujedno imaj i sitnih hrka, jer dobijes kaznu recimo 70 kn zato što si vozio ujutro u 8 sati 60 km/h, ograničenje je 80 km/h a on ti gura laser na kojem piše 97 km/h, najsitnije imaš 200 kn i nevraćaju kusur, kaže nema ili idemo kod suca za prekršaje u Modriču al može tek oko 14 sati, tebi se žuri naravno i štaš.
Uglavnom super zemlja sa vrhunskim državnim aparatom  (y)
 
knego7 said:
Ako odlučiš ići ponesi sitnih eura, zadnje vrijeme gotovo je nemoguće proći kroz Bosnu da ne platiš neku kaznu ;)
Najviše vole kako kažu EVRE, HRK baš i ne ali uzmu, ujedno imaj i sitnih hrka, jer dobijes kaznu recimo 70 kn zato što si vozio ujutro u 8 sati 60 km/h, ograničenje je 80 km/h a on ti gura laser na kojem piše 97 km/h, najsitnije imaš 200 kn i nevraćaju kusur, kaže nema ili idemo kod suca za prekršaje u Modriču al može tek oko 14 sati, tebi se žuri naravno i štaš.
Uglavnom super zemlja sa vrhunskim državnim aparatom  (y)
znači uzet sitno... moram zapisati.. malo kovanica i sve ih zajebem  :LOL:
kad stvari ne funkcijoniraju valja pitat kad i di su baždarili onaj njihov laser ako se baš očeš kačiti s murjacima...

mene su prekjučer zaustavili, ko fol preticavao sam na raskrižju. na kraju "samo" 250 kn za pojas jer sam imao para sa sobom, a mogli su me tlačiti još za razbijenu poziciju iza i za to raskrižje. a preticavao sam penzića koji je išao 20 na sat po isprekidanoj liniji. bila bi moja riječ protiv njihove na sudu. spadam pod profesionalne vozače zbog c kat. ali to ti baš ne bi pomoglo. pa se ti svađaj..
 
Živila demokracija!
 
jota said:
Ja Ubosni kad mi pokaže lizalicu , upalim brisače i dam gas  :mrgreen:

(y)

Zadnje bili za Štefanje, frend odozdola vozio, svi, ali svi mrtvi pijani, vozi on polako prema semaforu i kaže: na semaforu crveno, a na ma se ne žuri i po gasu :)