Motori.hr internet video emisija

jolly the roger said:
ovo za potrebne stvari za krpanje kod motora sa zracnicom - zaboravili su GPS beacon i signalnu raketu. a nebi bio na odmet i SAS ranac.  :LOL:
tko god je radio taj dio priloga, nek se mani davanja savjeta - naime može se krpat guma i duck tapeom, i drži jaaako dobro
ja ono sve imam ali kada pođem sa kamionom na put!!!Nabrojali su cijeli katalog od Louisa za ponijeti!
 
djekomax said:
ja ono sve imam ali kada pođem sa kamionom na put!!!Nabrojali su cijeli katalog od Louisa za ponijeti!
jedino što treba jesu alat za skidanje kotača, montirači, rezervna zračnica, i mala 12v pumpa koja se prepravi da se može spojiti na akumulator. sve drugo je višak. čak bi se usudio reć i za putovanje po vukojebinama mongolije
 
Drugari, ni neznate koliko ste sretni sto imate ovakvu emisiju i preslatku voditeljku :love10: Mi u Srbiji nemamo ama bas nista slicno ovome. Pa sta mi da kazemo? Emisija, s'obzirom da je tek na pocetku svog razvoja i da je probnog tipa, super je. Voleo bih ja da i mi imamo slicnu takvu, pa nek se i zove  "trotinet"  :D Sitnije greske se mogu ispraviti u hodu i radu emisije. Bitno je da je emisija startovala i da se epizode emituju. Sto se tice reklama, pa to jednostavno mora. Svaka emisija zivi od sponzora, pa tako mora i ova. Sve je to deo TV-ea. Nema potrebe da se nesto kritikuje odmah na pocetku. Predpostavljam da to rade pametni i iskusni ljudi, koji zele samo najbolje ovom projektu. Svidjaju mi se i neki konstruktivni predlozi, tipa sta bi moglo malo da se prepravi i doradi. Nadam se da ce to sve ici uzlaznom linijom. U potpunosti podrzavam napore i trud urednistva emisije te zelim svima uspesan rad i mnogo epizoda.  (y)

Puno poljubaca mojoj imenjakinji ;)

 
 
Definitivno naj blesavije ime za emisiju :palacdolje:
Neznam tko je odlučivao o tom imenu, ali ime je totalno promašeno..
Inače sve pet..
 
Bollocks!! said:
Definitivno naj blesavije ime za emisiju :palacdolje:
Neznam tko je odlučivao o tom imenu, ali ime je totalno promašeno..
Inače sve pet..
Bilo je i ranije takvih komentara, djelomično se slažem, no na početku prve emisije je Nikolina najavila da će postati "Motorčina" ;)
 
Bollocks!! said:
Definitivno naj blesavije ime za emisiju :palacdolje:
Neznam tko je odlučivao o tom imenu, ali ime je totalno promašeno..
Inače sve pet..
naviknut ćeš se  :mrgreen:

btw kad će peti motorček?
 
Ja imam isto prijedlog za slijedeću emisiju roknite samo reklame i daj ubacite nešta o autima  :shock: ono auto ovaj auto onaj reklame :mrgreen: dali se iscjediti kakva kinta  :misli: