Motori iz Nove Race ukradeno ili ne?

Status
Not open for further replies.

kawasaki636

New member
Evo citan danas u Vecernjem da je u Novoj Raci uvatilo nekog tipa koji je prodava ukradene motore uvezene tj ukradene vani. Imali neko dali zna jeli to onaj sta ode na motori.hr  prodaje motore?  :misli: :misli:
Evo i teksta  iz vecernjeg  http://www.vecernji.hr/newsroom/blackchronicle/3038068/index.do   
 
Pa to mora bit taj tip,sumljam da još nezko ima šest motora i par auta
 
Taj članak sam ja stavio u temi Jeste vidjeli ovo !!! :mrgreen:
Samo pitanje jel netko njemu te motore uvalio ili je on to svjesno prodavao  :misli:
 
tomahawk said:
Taj članak sam ja stavio u temi Jeste vidjeli ovo !!! :mrgreen:
Samo pitanje jel netko njemu te motore uvalio ili je on to svjesno prodavao  :misli:

Necu mu sudit samo ako je kupova a nije gleda u koga onda je stvarno teski slikar naivac. Mada ja mislim daje on zna jer nemoguce da je i aute i motore kupija u istog lopova. a i ako je dobiva jeftinije mora je prrovjerit. mislin da ce odlezat u prdekani par miseci po nasem zakonu.
 
decki krivo tumacite sta ste procitali....
1. tip koji prodaje motore u novoj raci nije taj o kojem pise u clanku, ima 40g. i znam ga jer smo prijatelji i covjek sve legalno uvozi...
2. tip o kojem pise u clanku ima 31g. i iz bjelovara je a ostali koji se spominju 29g. 52g. i 37g. su navodno kupili motore od njega i rijec je iskljucivo o kros motorima sto iskljucuje tipa pod 1. jer on uvozi iz italije samo cestovnjake .....

poznam sve sudionike iz ove price ali nezelim ovdje stavljat nikakva imena i zato me to nepitajte....ali nemojte unapred zakljucivat o nekome nesto dok neznate sve detalje..... :mrgreen:
 
Nisam rekao da je to on samo me zanimalo više informacija o tom slučaju,pa kako ja samo uspio te motore i aute prebaciti preko granice !??
 
neznam kako ali vec duze vrijeme se ti motori prodaju.....e sad ko hoce kros motor a jeftino onda kupi i kad se desi ovo evo ti piz.... sa policijom i sudom....jedan koji nije tu na spisku je ostao bez bmw525 ....i sta sad nema auta , nema love......a i ovi dvojica koji su valjda kupili od ovog iz bjelovara nisu iz nove race vec sa podrucja nove race......
 
bikerbj said:
decki krivo tumacite sta ste procitali....
1. tip koji prodaje motore u novoj raci nije taj o kojem pise u clanku, ima 40g. i znam ga jer smo prijatelji i covjek sve legalno uvozi...
2. tip o kojem pise u clanku ima 31g. i iz bjelovara je a ostali koji se spominju 29g. 52g. i 37g. su navodno kupili motore od njega i rijec je iskljucivo o kros motorima sto iskljucuje tipa pod 1. jer on uvozi iz italije samo cestovnjake .....

poznam sve sudionike iz ove price ali nezelim ovdje stavljat nikakva imena i zato me to nepitajte....ali nemojte unapred zakljucivat o nekome nesto dok neznate sve detalje..... :mrgreen:

Slusaj stari ako nisi naucia citati procitaj ponovo . Ode na forumu smo da bi jedan drugome pomogli a ne sad ti tu mudrujes. Ja san lipo  pita i stavia USKLICNIK na kraj sta znaci pitanje a ne tvrdnja. A u drugu ruku ko si ti taj iz nove race pa sad tu branis? Uostalom ako si se javia onda bar budi malo manje napasit. i reci mi molim te ko je to u ovim postovima ZAKLJUCIA da je to taj tip iz broja 1 tvog posta? Hvala
 
kawasaki636 said:
Slusaj stari ako nisi naucia citati procitaj ponovo . Ode na forumu smo da bi jedan drugome pomogli a ne sad ti tu mudrujes. Ja san lipo  pita i stavia USKLICNIK na kraj sta znaci pitanje a ne tvrdnja. A u drugu ruku ko si ti taj iz nove race pa sad tu branis? Uostalom ako si se javia onda bar budi malo manje napasit. i reci mi molim te ko je to u ovim postovima ZAKLJUCIA da je to taj tip iz broja 1 tvog posta? Hvala

Otkad? :lolcry:

I kak moze procitat ponovo ako nije naucio citati? :rofl:

Sve gore od goreg  :LOL: :LOL:
 
Od sad  :mrgreen:

kawasaki636 said:
Slusaj stari ako nisi naucia citati procitaj ponovo . Ode na forumu smo da bi jedan drugome pomogli a ne sad ti tu mudrujes. Ja san lipo  pita i stavia USKLICNIK na kraj sta znaci pitanje a ne tvrdnja. A u drugu ruku ko si ti taj iz nove race pa sad tu branis? Uostalom ako si se javia onda bar budi malo manje napasit. i reci mi molim te ko je to u ovim postovima ZAKLJUCIA da je to taj tip iz broja 1 tvog posta? Hvala

Nije mi jasno gde ti vidiš da te on napao. Lijepo ti je napisao da je prijatelj s ovim kaj prodaje na motori.hr oglasniku i da to nije ovaj kojeg je murija klepila a po meni je smirio one koji su kupili motor kod njegovog prijatelja jer im je vjerovatno žgaravica proradila kad su pročitali naslov u novinama ili gdje god.

Osim toga si i sam postavio pitanje da li je to taj frajer na kojeg su (vjerujem) svi pomislili i on ti je odgovorio. Jedino ako si mislio na tog kaj prodaje cross motore a sumnjam da jesi
 
nisam nikog napao ali mi nije jasno kako svi odmah pitaju jel to on....jer vec me je netko u drugoj temi pitao isto pitanje....a buduci da on sam nije na ovom forumu smatram potrebnim da objasnim ljudima o cemu se radi...a mozda bi bila manja zbrka da su u clanku napisali malo tocnije o cemu se radi...jer glavni koji je te aute i motore prodavao je iz bjelovara a nova raca i veliki grdevac spominju samo kao podrucja na kojima su zavrsili kupljeni motori iako su od race udaljeni 10-ak km....a da znam bilo koga da prodaje bilo sta ukradeno vjeruj stavio bih to ovdje na sva zvona....a sto se tice citanja imam 40 godina i mislim da znam dobro citat..... :mrgreen:
 
krosera jeftino....  :misli:
koliko jeftino je to bilo?  :mrgreen:
 
Stvarno ste mudraci umisto upitnik san stavija usklicnik i vi ste se svi toga uvatili ka pijani plota. Stvarno ste redikuli i dica koja nemaju sta raditi. Ako si se nasmija ka nikad zato sta san krivo napisa onda stari moj citaj jutarnji pna netu pa ces se svaki dan smijati ka nikad........Koja stoka sitnog zuba je pocela ode dolazit na forum to je cudo........ Sve je tribalo biti na tome da pomognemo jedan drugome da nebi ko kupia takve motore a vi se uvatili usklicnika jad i bjeda nista drugo.....

A ti mi Gigi reci di san ja njega napa?? I jos te molim da ponovo procitas pa ces vidit da je on napisa da ne donosimo zakljucke unaprid, a zakljucak niko nije donia samo smo postavili pitanje. Ako zelis diliti pravdu onda je dili posteno gospodine moderatoru.  :mrgreen:
 
Ne kužim o kakvom dijeljenju pravde govoriš. Da sam vam brisal i prepravljal onda da, al ovak sam samo iznio svoje mišljenje kao i ti svoje.  :misli:

Gdje si ga napa

kawasaki636 said:
..... Ode na forumu smo da bi jedan drugome pomogli a ne sad ti tu mudrujes. ....... A u drugu ruku ko si ti taj iz nove race pa sad tu branis? Uostalom ako si se javia onda bar budi malo manje napasit.

To je za mene bezobrazno i agresivno

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ovo je jedino dio njegovog posta za koji bi ja rekao da te iziritirao (možda i nije), a njega je napisao vjerovatno zato jer je već jednom napisao da "to nije taj" samo neki ne čitaju cijeli forum, a drugi stavljaju naslove iz kojih se ne da zaključit o čem se radi u temi.

bikerbj said:
decki krivo tumacite sta ste procitali....

 
Status
Not open for further replies.