motoristi i dalje ginu

speed attack

Active member
:cry: pa nebrem vjerovat
http://www.vecernji-list.hr/newsroom/blackchronicle/377002/index.do


Potvrđuje to i policijsko izvješće, u kojem stoji da se nesreće dogodila jer je Stevo Poropatić kombijem u zavoju prešao na suprotan kolnički trak i izravno se sudario s motoristom. Od siline udara i zadobivenih ozljeda Bojan Kretić preminuo je na mjestu nesreće.


:evil:
 
:cry: R.I.P. :cry:
 
Već su mnogi komoentirali da je form sličan osmrtnici, ali kad je svaki život dragocjen i ne možeš ga ne spomenuti. Počivao u miru.
 
R.I.P.
Ali moram se osvrnuti na cijenjeni VL, u kojem je jučer cijeli dan stajala vijest po kojoj je dečko sa motorom prešao na suprotni trak. Još jednom očigledno ispada da su motoristi unaprijed krivi za nesreće sve dok se ne dokaže suprotno... :evil:
 
speed attack said:
:cry: pa nebrem vjerovat
http://www.vecernji-list.hr/newsroom/blackchronicle/377002/index.do


Potvrđuje to i policijsko izvješće, u kojem stoji da se nesreće dogodila jer je Stevo Poropatić kombijem u zavoju prešao na suprotan kolnički trak i izravno se sudario s motoristom. Od siline udara i zadobivenih ozljeda Bojan Kretić preminuo je na mjestu nesreće.


:evil:

ajme ne mogu vjerovati.. ovo je ne tako daleko od mene, a nisam čula za tu nesreću :( :(

R.I.P. :tears:
samo 16 godina... :no:
 
Ja sam pričao sa dečkom koji se s njim tog kobnog dana vozio, i on veli da je on na motoru sjeko zavoj! Sve u svemu jako žalosno!

R.I.P. :(
 
R. I. P. :( :(
 
:twisted: :twisted: :twisted: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
vozio je RS :twisted: :twisted: :evil: :evil:
Kakvu kaznu treba takvim neoperznim vozacima dati...stvarno neznam...jer zapravo su samo bili neoprezni i isli sjeci zavoj...uopce nisu svjesno ucinili ubojstvo!
Trebali bi iz HAKA vozace osvjescivati po tom pitanju!
I ako ih se vidi da rade nesto opasno na cesti kaznu jaku nabit! I to da drugi sudionici mogu to prijavljivati!
 
E pa kada poluslijepi senilni 86godisnjak koga svaki tren moze srce okinut moze vozit auto a 16godisnjak ne moze