Motorkotači Igor servis

MateZG said:
Dok god se svi žale na cijenu rada, a ne na kvalitetu rada to je pozitivno.

Servisirao sam kod Igora bivsi motor i bio prezadovoljan, na žalost sada moram kod Tomića radi garancije i žao mi što nemogu kod Igora. ..

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

O kvaliteti bi se dalo pričati :LOL: čuo sam par priča ... ali ispao sam iz tog đira te više ne vozim to švapsko govno :0648:
 
dobro radi ali voli drame stvarati i preuveličavati stvari koje bi se mogle možda dogoditi....cijena previsoka za neovlaštenog servisera.Dobro je što možeš svoje dijelove donjeti da ti ih ugradi što kod Tomića ne možeš.
 
Mora da je dobar kad je tako zauzet.
Mene bio narucio za dva tjedna.
Al nije mi se dalo tako dugo cekat za nesto sto mogu i sam napravit.
 
Imas novi motor i ne ides u ovlasteni servis lijepo ostaviti novce, vec sam prckas po njemu :LOL: :mrgreen:
 
U prolazu sam navratio toliko da se upoznam s Igorom. Mlad decko ima pune ruke posla. Ak se on nemre okrenut od posla znaci da bi bilo posla za jos jednoga da je jednako vrijedan, dobar i poduzetan. Al jednostavnije je otic u Irsku. Mislim da ni tamo lova ne pada s neba.
 
BMW9 said:
U prolazu sam navratio toliko da se upoznam s Igorom. Mlad decko ima pune ruke posla. Ak se on nemre okrenut od posla znaci da bi bilo posla za jos jednoga da je jednako vrijedan, dobar i poduzetan. Al jednostavnije je otic u Irsku. Mislim da ni tamo lova ne pada s neba.
Pitaj "onog" što je ošo u Australiju!