Motormanija

goran bockaj

New member
Jednostavno ne mogu izdržat a da ne pohvalim dečke iz Motormanije iz VG!! Svako malo mi nešto treba za mene ili nekog drugog, a nekad samo savjet - dečki uvijek pomažu kak se da. Stvarno super za sadašnje stanje u Lijepoj našoj kada svi samo vele daj dovezi motor pa onda čekaj da te oderemo :twisted:
Lijepo ti vele kaj ti treba i to je to a ne pola novog motora i još ruke, pa porez, pa neki dio koji su poslije skužili, pa ........
Dečki su super!!! Samo pohvale :peace:
 
moram se i ja pridružit pohvalama!
ekipa je ok i uvijek rado pomognu,a i ljubazni su.
Mislim da nije manje bitno ni što su dečki i sami motoristi,tak da fakat imaju "osjećaj" za posao.
 
Dijelim mišljenje, iako nikad nisam niš servisirao kod njih već samo kupovao opremu.
Npr. Renato mi je jednom zamijenio naočale koje su puknule par dana nakon što sam ih kupio za drugu robu, a puknule su čistim mehaničkim djelovanjem. Lijepo od njega, a nije to trebao napraviti.
Btw, ne pokušavajte to kod kuće, sumnjam da će biti raspoložen za još takvih aktivnosti.
 
Je.. decki su zakon.. bio sam tamo par puta i uvjek rado pomognu cak i kad nije zarada u pitanju..
 
Meni se prije svega svidja to što je dućan pun stvari i kad se nabriješ da nešto kupiš, u masu slučajeva to postoji tamo i ide po principu: plati-nosi...
Što se tiče naručivanja, čuo sam da se zna poprilično otegnuti.
 
Andreas said:
Je.. decki su zakon.. bio sam tamo par puta i uvjek rado pomognu cak i kad nije zarada u pitanju..

DAJ NEMOJ PRETJERIVATI, PA LJUDI ŽIVE OD TOGA
 
Sve je super ak imaju tamo, ak treba naručit....pusta obećanja bude za tjedan dva, pa ne dođe ni za mjesec dva.... Provjereno više puta, jedino ak slučajno imaš sreće pa baš dolazi pošiljka...
 
Dečki su ljubazni i pristojni,to stoji! Ali vec 4 tjedna čekam filter zraka :misli:....hebate, da dolazi sa Jakarte, već bi bio tu....ali šta je,tu je! :palacdolje: Inače,ono kaj je u dućanu je sve ok,ali kad nešto naručiš....... :x
 
ja cekam nove marushinke, ali nikako docekati.... :?
 
Kingman said:
Dečki su ljubazni i pristojni,to stoji! Ali vec 4 tjedna čekam filter zraka :misli:....hebate, da dolazi sa Jakarte, već bi bio tu....ali šta je,tu je! :palacdolje: Inače,ono kaj je u dućanu je sve ok,ali kad nešto naručiš....... :x

I sve obećaju ali nikad ne isporuče naručeno  :palacdolje:
 
Ja tenisice čekam od prvog mjeseca da dođe broj, pa ništa... Za druge stvari ok.
 
*lady_750* said:
ja cekam nove marushinke, ali nikako docekati.... :?
kaj nisu još došle,pa ja bum zludel  :x