Motorrad Grand Prix von Österreich 2024

Nikad nije ni bilo jeftino..jer trke nije samo ulaznica.. treba doc do tamo, treba negdje spavat, treba nesto pojest, popit koju pivu....a sad je sve poskupilo tako da se ne treba cudit
Još ako odeš na sva 3 dana, kao ja sa ekipom u Missano.
Trajekt dva smjera , kabine na trajktu, 3 noći apartman, 3 ručka/večere. 3 nočna izlaska. Gorivo, auto put. Posjet Rossi Tavullia, muzej Simoncelli u Coriano, San Marino.....fan shopovi na stazi (majice, kape....).
Karta nije bila ni 10% ukupnoga troška.
Isto tako na F1 u Mađarsku.
 
Još ako odeš na sva 3 dana, kao ja sa ekipom u Missano.
Trajekt dva smjera , kabine na trajktu, 3 noći apartman, 3 ručka/večere. 3 nočna izlaska. Gorivo, auto put. Posjet Rossi Tavullia, muzej Simoncelli u Coriano, San Marino.....fan shopovi na stazi (majice, kape....).
Karta nije bila ni 10% ukupnoga troška.
Isto tako na F1 u Mađarsku.
Je li to bio trajekt Split - Ancona? Koja je bila cijena kabine ?
 
Da.
A tko će se sjetiti. Prošlo 4 godine.
Imaš na stranici Jadrolinije. Inače su trajekti preskupi.
U 9 mjesecu imaš problem za dobit kabinu prema Anconi, jer je brod pun Talijana. Nazad za Split je poluprazan.
Ali isplati se. Uveče kreče oko 9-10 iz Splita i ujutro u 7 si u Anconi naspavan i spreman za vožnju.
 
Negdje u nekoj kutiji imam ulaznicu za veliku nagradu Jugoslavije, zadnju, samo nemoguće je cijenu staviti u sadašnji kontekst
 
  • Like
Reactions: prpa
Ja ne znam ni koliko sam potrosio na WEC 6h Imole, al znam da mi je bilo ludilo i jedva cekam nazad.
Karta za malog mi je bila 9e a za mene oko dvajs i nesto.
Hrana top, nema cega nema za pristojne novce, pasta, raznjici od ovcetine, skvakaki sendvici sa finim salamama, pive vina, vege opcija.
stadovi, meet the drivers, party. Top.
Eventualno da ne idem iz Verone na stazu ko ovaj put, propustio sam Lamborghini kup koji je vozen ujutro..