Motul Grand Prix of Japan

Sad bude opet MM pratio Dovija do zadnjih par krugova i onda kreće borba.
 
To je to hvala i dovidenja.
Zao mi je sto Rins nije uspio skinuti Crutchlow-a da Suzuki bude drugi.

E sad kada bi klokan sjeo na Ducatia na Philip Island-u to bi bilo odlicno ali nece Bautistia mjenja Lorenza. :palacdolje:
 
RAC

78bb53df4d5a1acf911630d6e9ee3dc6.jpg



e395c369a250bc38e58c8349e9d5d98b.jpg

 
Kako je pocelo jutro da vikend moran krenit sa proslavom prvaka prca :rolleyes:

Steta za dovia da nismo bar mozda vidili obracun u zadnjim metrima. Ug sve bez rossia je dosadno :mrgreen:

 
Mene uvijek preplaši onaj psajho - tata od braće Marquez. Djeluje kao da bi ga dotuko da nije prvak.
 
Dominacija da ali nijedna pobjeda ove sezone mu nije bila bez borbe nijednu utrku nije naprevio veliku prednost.
Zao mi je Dovia ali izgleda da mu pritisak bas i ne odgovara. Zao mi je i sto Yamaha nije bas najbolje funkcionirala ali mislim da usprkos tome ni Rossi a pogotovo Vinales ga ne bi pobijedili u ukupnoj borbi. Steta i za Loreta taman je profunkcirao i onda se razbio. Mozete ga mrziti ili voljeti ali trenutno je najbolji MM93. neki ce reci vidjet cemo do kada, a do tada ......



 
I ove godine svaka čast i Doviziosu. Neka mlađi uče od njega. Radi ko lud, usavršava se, ispeglao je svoj stil i paket koliko je mogao. Tako da jedini može parirat ovom fanatiku. Inače bi MM sam vozio.
 
rossi 4. , a poslije trke ga kamera nije niti jednom prikazala, nema ga nigdje..

a da je mogao doć' čestitat' skakavcu, mogao je..
dovi isto tako.. :palacdolje:
 
zagrepcan said:
I ove godine svaka čast i Doviziosu. Neka mlađi uče od njega. Radi ko lud, usavršava se, ispeglao je svoj stil i paket koliko je mogao. Tako da jedini može parirat ovom fanatiku. Inače bi MM sam vozio.

Ne bih se baš složio, Marquez nema ravnopravnog protivnika. Tu i tamo netko bljesne ali čim nema nekog konstantnog nema ni šanse da ga skinu. Dovi se probudi na zadnjih par utrka, Lorenzo je tenkre sam po sebi, Petrucci nije materijal, Rossi i Vinales nemaju motor. Žalosno je da je deda Rossi jedini koji ima mentalni sklop da ga skine. Nisam baš uvjeren da će se nešto promijeniti slijedeće sezone a scene sa dvije usamljene Honde na vrhu smo gledali u prošlosti i znamo da nije baš neka fora.
 
MM zna vozit al zna i srat al eto..zasad mu prolazi a ima i srece nije da nema..evo 6g vozi GP i nijedne ozbiljnije povrede..Pedrosa polomio sve sto je imo  :mrgreen:, Lore prve godine noge ruke evo i sad se polomi, Rossi je the dotore pa i on nogu sjeba pa daj operiraj rame..ako iduce godine onom drugm pederu sjedne honda mozda..ili ako neku u yamahi izvrsi harakiri preko zime mozda mozda imaju sanse, Dovi nije materijal za prvaka...nema ono da je malo lud u glavi ko ovaj..ide na noz i kad treba i kad netreba
 
Ne znam jel ja umisljam al mislim da je Honda najbolji motor na gridu(CC je dogura do podija) jos u kombinaciji s MM... Dovi vozi na limitu a ovaj ga prati ko da ja idem na kavu, bez nekog stresa...
Zasluzeno dobio, cestitke - najbolji paket imaju ma koliko pilili da Honda nije nesto....

nadam se bar da ce zadnje trke bit bolje bez pritiska ikakvog!  (y)
 
mate said:
Ne bih se baš složio, Marquez nema ravnopravnog protivnika. Tu i tamo netko bljesne ali čim nema nekog konstantnog nema ni šanse da ga skinu. Dovi se probudi na zadnjih par utrka, Lorenzo je tenkre sam po sebi, Petrucci nije materijal, Rossi i Vinales nemaju motor. Žalosno je da je deda Rossi jedini koji ima mentalni sklop da ga skine. Nisam baš uvjeren da će se nešto promijeniti slijedeće sezone a scene sa dvije usamljene Honde na vrhu smo gledali u prošlosti i znamo da nije baš neka fora.
Želim reći da mu Dovi jedini s vremena na vrijeme (čak i često) uspijeva parirati. I to prvenstveno radi svoje discipline truda rada itd., jer brz motor sam po sebi nije dovoljan.  Dovi iskorištava maksimum iz njega. A i kad bi nabrajali najbrže vozače, ne bi njega tu stavili. A opet, tu je. Jedini ponekad uz MM-a

I da, i ja mislim da je Honda i naaaajgorem slučaju blago drugi motor na gridu. Samo na nekim stazama iza ducatija.
 
Sad vidim da je Bautista peti. Završio ispred Zarcoa i ispred Vinalesa. Stvarno mu ide u zadnje vrijeme. 9 godina li la i kad odlazi krenulo ga