Motul TT Assen

Screenshot_20240630_170518_Samsung Internet.jpg
 
Koji cirkus ovo s gumama sve vise me udaljavaju od pracenja ovog sranja :poop: 60% ovo 30% ono jebote Micholov i sranja Dornina izmjeri im na gridu tlak ko je ispod dovidjenja nema nastupanja u utrci :rolleyes:
:ROFLMAO:
 
Last edited:
Koji cirkus ovo s gumama sv e vise me udaljavaju od pracenja ovog sranja :poop: 60% ovo 30% ono jebote Micholov i sranja Dornina izmjeri im na gridu tlak ko je ispod dovidjenja nema nastupanja u utrci :rolleyes:
:ROFLMAO:
me like..Morbideli na kraju bolji od zubatog bila :mrgreen:..konjina se nado mogu ja prvak bit:ROFLMAO:...komitet ce na kraju skontat da se sjebo..pogotovo ako padavicar ode koji put u sljunak malo zesce
 
  • Like
Reactions: zagrepcan
Komitet je Djokerauzeo samo da ga KTM ili Travanjka ne bi uzeli ali nije ni on budala i sterilan ko Martin :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: bolcic
kad Peko Pakšu nekaj priča isto ko Trump, da nema slike točno bi maho zastavom




Srki
 
a bolji izlazak iz šikane i priprema napada se ne računa
ajde lako sto hejtas, ali bas da si corav ko krtica to nebi ocekivao covjek na moto forumu.

Bestija je doslovno 3 preticanja odradio na startno ciljnoj ravnici. i sva tri motora su izgledala kao da stoje. i ne nije na svakoga "pripremio" napad. nego jednostavno ima gp24 snage vise od svih ostalih skupa.
 
ajde lako sto hejtas, ali bas da si corav ko krtica to nebi ocekivao covjek na moto forumu.

Bestija je doslovno 3 preticanja odradio na startno ciljnoj ravnici. i sva tri motora su izgledala kao da stoje. i ne nije na svakoga "pripremio" napad. nego jednostavno ima gp24 snage vise od svih ostalih skupa.
Ima i Morbideli gp24 pa jos nije pobijedio..znaci nije sve do motora..a i Didja ima isti motor ko zubati bil pa ovaj osta iza
 
Confronto velocità massima Ducati in gara (fra parentesi la media delle 5 migliori velocità): Bastianini 316,2 km/h (314,6); Bezzecchi 314,6 (307,2); M. Marquez 313,0 (312); Morbidelli 312,2 (309,8); Di Giannantonio 311,4 (309,6); Bagnaia 310,6 (310); Martin 309,8 (308,6).
 
  • Like
Reactions: zagrepcan
Ma onaj bivsi prvak komplikuje..zali se pa kao mozda me neko poslusa..namjerno je ostavio nizi pritisak kao mogu ja to kontrolisat..ono sipak..zajebo si se i suti sad..iduci put ce pumpat po propisu i onda ce u sljunak
 
  • Like
Reactions: go-go