Motul u Splitu?

maRRio 8 said:
Pa pogle di živim. Pitao si di je tema, pala je na 2. str. i ja ti ju linkao. (y)
nisam je nasa do 5. str.,a dobro vidim :misli:
u svakom slucaju hvala (y)
 
cijene su ISTE ali u motobox daju 10% popusta na cash, bar meni 8)
 
nije vise picilo ja trazio ima 2 mjeseca pa kazu da vise ne drze da se nije kupovalo jer je bilo skupo ali provjeri
 
Imaš u Blaževića,mislim da je oko 100 kn
 
situacija je sljedeca:
piccilo ne drzi vise motul,
znaci motoshop u kastelima i blazevic u podstrani.

e sad mene zanima,da li je bolje uliti 7100 10w40 fullsyntetic ester ili 300v 10w40 fullsyntetic doubleester
ovo potonje je navodno samo za stazu?
ili pak castrol 10w50 fullsyntetic? :misli:
ima li ko kompetentan :misli:
 
maRRin 06 said:
situacija je sljedeca:
piccilo ne drzi vise motul,
znaci motoshop u kastelima i blazevic u podstrani.

e sad mene zanima,da li je bolje uliti 7100 10w40 fullsyntetic ester ili 300v 10w40 fullsyntetic doubleester
ovo potonje je navodno samo za stazu?
ili pak castrol 10w50 fullsyntetic? :misli:
ima li ko kompetentan :misli:

Ima, ali je o tome već sve davno rečeno, koristi tražilicu  :wink:
 
AnteK said:
Pa na takva pitanja ne postoji odgovor... Ja bi na tvom mjestu
uzeo Castrol(u) i vozi  (y)
pa kako je receno,kad ne postoji odgovor :LOL:
zasto castrol,ima li neki poseban razlog?
najvjerovatnije cu staviti 300v factory line doubleester 10w40,to mi se cini to. :misli:
 
Frane said:
da samo za stazu?? :LOL: pa možeš ti i na cesti radit uvjete opterečenja motora kao na stazi 8) više šteti motoru kad ga koji pijani glavonja na partyu vrti do kraja na hladno nego 20 krugova na grobniku... da je to ulje za stazu su morbidne gluposti.

slazem se :mrgreen:

ja recimo KTMa pržim na silkolene pro 4 15w 50 imaš ga u motobox-a 98kn po litri, vrhunsko sint ulje na ester bazi, motor mi ga ne troši ništa, doslovno ništa.. (y)
a silkolene je isto u opciji,inace su mi silkolene,castrol i motul u finalu(je da ih je troje) :LOL:
 
maRRin 06 said:
pa kako je receno,kad ne postoji odgovor :LOL:
zasto castrol,ima li neki poseban razlog?
najvjerovatnije cu staviti 300v factory line doubleester 10w40,to mi se cini to. :misli:

Honda liva u svoje motore Castrol,
BMW liva u svoje motore Castrol...

E sad, da li se praviti pametniji od svih Hondinih i Bayeriche inžinjera, pitanje je sad?  :misli:

:mrgreen:
 
alien said:
Honda liva u svoje motore Castrol,
BMW liva u svoje motore Castrol...

E sad, da li se praviti pametniji od svih Hondinih i Bayeriche inžinjera, pitanje je sad?  :misli:

:mrgreen:

Još jedan! :LOL:


Castrol ima trenutno ugovor sa Hondom i BMW-om šta ne znaći da je to ulje dobro odnosno loše.


Recimo KTM je prvo imao ugovor sa Motorex-om, pa sa Shell-om, pa sa Totalom, trenutno sa Motulom i takvih je primjera još na stotine u auto-moto industriji. To šta oni stave u brošuri "Honda preporučuje Castrol" ne znači ništa, osim naivcima da popuše takvu REKLAMU.

Tu je samo u igri novac, kao i u svemu drugom. :mrgreen:
 
Frane said:
Još jedan! :LOL:


Castrol ima trenutno ugovor sa Hondom i BMW-om šta na znaći da je to ulje dobro odnosno loše.

Recimo KTM je prvo imao ugovor sa Motorex-om, pa sa Shell-om, pa sa Totalom, trenutno sa Motulom i takvih je primjera još na stotine u auto-moto industriji. To šta ono stave u brošuri "Honda preporučuje Castrol" ne znači ništa, osim naivčinama da popuše takvu REKLAMU.

Tu je samo u igri novac, kao u svemu. :mrgreen:

Je ulje je garant loše, i radi reklame Honda i BMW, inače poznati upravo po kvarljivosti motora, riskiraju da postanu još više poznati po kvarljivosti motora koristeći loše ulje, samo zato da skupe koji kintu od CAstrola, jer oni žive ustvari od Castrola a ne od kupaca koji kupuju njihove kvarljive motore!  :jesus: :LOL: :mrgreen:
 
alien said:
Je ulje je garant loše, i radi reklame Honda i BMW, inače poznati upravo po kvarljivosti motora, riskiraju da postanu još više poznati po kvarljivosti motora koristeći loše ulje, samo zato da skupe koji kintu od CAstrola, jer oni žive ustvari od Castrola a ne od kupaca koji kupuju njihove kvarljive motore!  :jesus: :LOL: :mrgreen:


Kada sam ja napisao da je Castrol loše ulje?