Mozda i nije neka "prerada" ali sam svejedno zin`o...

banditR

Well-known member
Prvo,nije mi uopce jasno kako se tip na tome motoru popeo na to visoko brdo gdje je bilo krstenje motora.Drugo,znate i sami da su Svabe malo "nezgodni" kad je u pitanju tehnicki pregled pa mi nije jasno kako je taj prosao...Sto se tice tipa koji vozi taj motor,i on izgleda skoro kao i motor jedino sto je u dusi i srcu pravi covjek...To je ionako najbitnije.Sto vi mislite o "makini"?
 
kupus glava-mozak trava
uzas  :palacdolje:
 
1...Naoruzanje  :LOL: :LOL: :LOL:
2...Cizma  :misli: :misli: :misli:
3...Štedna kasica  :misli: :misli:
 
    ...RatBike. To su ti motori. Već smo se dobro napričali o njima http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,140413.0.html. I Mile iz SK na katani...
 
je da se o ukusima ne raspravlja, ali ovo je strasno..  :?

vjerojatno ga mora sakrivati kada se odvozi smece, da nebi ostao bez njega  :LOL:
 
Super Jura said:
Stil mi je OK, ali bi odmah pobacao sve ove điđe koje vise  (y)

Mozda mu ne radi sirena pa zato i ima sve te "djidje" koje vise....To kad cujes izdaleka mislis da dolazi kombajn... :LOL:
 
pa ak to njega veseli ok,nemam nikaj protiv toga dok god ne ugrožava mene ili druge na cesti.sigurno je da je tehnički ispravan makar je kao vizura totalna koma.
 
skuco said:
Nešto slično.  :mrgreen:
Čovek koji vozi ovo-mora da izgleda kao i sam motor-prljavo,masno ,umazano,zapušteno... :misli: :mrgreen:izgled naših motora mnogo govori o nama-kakvi smo inače....za mene su ovi "rat bike" FUJ.. :palacdolje:
 
braco1 said:
Čovek koji vozi ovo-mora da izgleda kao i sam motor-prljavo,masno ,umazano,zapušteno... :misli: :mrgreen:izgled naših motora mnogo govori o nama-kakvi smo inače....za mene su ovi "rat bike" FUJ.. :palacdolje:

i oni kaj voze oldtimere imaju u stvari 75 godina, samo izgledaju ko da imaju 30  :mrgreen:
 
ronny said:
pa ak to njega veseli ok,nemam nikaj protiv toga dok god ne ugrožava mene ili druge na cesti.sigurno je da je tehnički ispravan makar je kao vizura totalna koma.

koliko sam vidio sliku, samo je jedan žmigavac sjebo...
 
banditR said:
Prvo,nije mi uopce jasno kako se tip na tome motoru popeo na to visoko brdo gdje je bilo krstenje motora.Drugo,znate i sami da su Svabe malo "nezgodni" kad je u pitanju tehnicki pregled pa mi nije jasno kako je taj prosao...Sto se tice tipa koji vozi taj motor,i on izgleda skoro kao i motor jedino sto je u dusi i srcu pravi covjek...To je ionako najbitnije.Sto vi mislite o "makini"?
:povraca: :povraca:
 
braco1 said:
Čovek koji vozi ovo-mora da izgleda kao i sam motor-prljavo,masno ,umazano,zapušteno... :misli: :mrgreen:izgled naših motora mnogo govori o nama-kakvi smo inače....za mene su ovi "rat bike" FUJ.. :palacdolje:
Pokušao ga uhvatit na faakeru al nikako..
I mene zanimalo kako izgleda.  :mrgreen:
 
      ...a jel vama punker izgleda kao normalan čovjek, jel normalno voziti hardtail motor sa apehange upravljačem? U pitanju je stil, pojmanje svijeta i života općenito. Možda je taj gazda dobar ribič, možda se kuži u gradnju kamina, možda piše (dobre) pjesme pa bi meni takav bio zanimljiviji za razgovor od glupog šminkera na izglancanom kinezu. U svakom slučaju je dobar katolik kada je potegnuo na brdo po blagoslov...