Moze pomoc…desio se sudar tri vozila ne znam jesam kriv svaka pomoc je dobrodosla.

I ne samo brzinu, nego niste prilagodili svoje kretanje i brzibnu stanju i uvjetima na cesti i u prometu... pa i ako nije sudar, ako sletiš sam od sebe u jarak pored ceste, kriv si jer nisi respektirao onaj šoder na cesti...
 
Plus da se nadovežem zena je vozila na glavnoj cesti iza nje druga gospođa i ja te je ta zena iz prvog automobila naprijed skroz odlucila naglo zaustavit kako bi propustila auto sa sporedne ceste bez ikakvog upozorenja nas iza te sam ja pritom udario gospođu ispred i ona u nju. A bili smo kao u maloj koloni od 3-5 auta
Žene su zlo... ;-) Dolazim pred kružni tok, a gospođa ispred mene naglo zakoči i propušta tipa koji još nije ni ušao u kružni tok. Malo je falilo...*ebo sam joj sve po spisku!
 
  • Like
Reactions: Octane
Žene su zlo... ;-) Dolazim pred kružni tok, a gospođa ispred mene naglo zakoči i propušta tipa koji još nije ni ušao u kružni tok. Malo je falilo...*ebo sam joj sve po spisku!

da je kod kuće kuhala ručak i spremala po kući, ne bi se sad čovjek zabio u nju..
pravi muškarac nikad ne bi stao na sred ceste, ne daj bože bez zmigavca, ili naglo zakočio..