Müslavacademie

OrMar

Member
Svecano otvaram novi thread za dogovore nas koji smo nekom nesrecom vezani uz subject, a vozimo se uglavnom prema sjeveru.
(Buduci se kloks hitil na pese)

Dakle, vikend ?
Subota ?
 
kak ti nije jasno da se niko više neče vozit sa tobom dar-mar :palacdolje: :palacdolje: moš doč do nas softića u subotu imamo feštu lazo slavi rođendan a i kajić čeka da ti se osveti :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus:
 
zasto te zovu dar-mar :misli:
 
OrMar said:
Svecano otvaram novi thread za dogovore nas koji smo nekom nesrecom vezani uz subject, a vozimo se uglavnom prema sjeveru.
(Buduci se kloks hitil na pese)

Dakle, vikend ?
Subota ?

ja mogu na uskrsnji ponedjeljak. u subotu docekujem motor za alfu, u nedjelju neke obiteljske pizdarije, i tak...
 
Krasna tema....... :0648:

Ja bi u sub u mlaku, a u pon vožnjica.... (y)

 
Velim da je u pon uskrsnji pon. :)
Auspuh je jos u Njemackoj i doci ce .... tko zna kad.
Mozda ispadne i zabava za zimu.
 
OrMar said:
Velim da je u pon uskrsnji pon. :)
Auspuh je jos u Njemackoj i doci ce .... tko zna kad.
Mozda ispadne i zabava za zimu.
netreba tebi bolji auspuh tebi trebaju bolje kočnice  :mrgreen:
 
OrMar said:
Stigle i meni sexy majice kao Zecu, jebali ste jeza na prvoj voznji!
:)

Sad bus videl kak buju se zemske ljepile na tebe.. Pogotovo kad skines jaknu i armor  :wink:
 
z3c said:
Sad bus videl kak buju se zemske ljepile na tebe.. Pogotovo kad skines jaknu i armor  :wink:

ljepile buju se žemske i muhe... to nije upitno, al kak ih skinuti poslije s armora?  :jesus:
 
Konacno stigla tehnika iz Dojclanda. Sve je kod Makazice i on ... proucava.
Uz to mi nudi i nekog kupca za Suzukija, pa ako bi to islo, i ako netko ima neki pristojni hard-enduro ili cross za cca 2500 EUR, slobodan je pogledati moj potpis.