Muke po gumama, zr7 - Bjelovar ;)

Mayco

Member
Zanima me gdje kupujete moto gume i montirate ih?
Zapravo može li mi tko preporučiti kakvu kvalitetnu vulkanizersku radnju gdje mogu doći sa motorom da mi stave nove gume i kvalitetno balansiraju kotače.
Ovdje u Bjelovaru mi vulkanizeri kažu tipa... skini kotače sam pa dovezi, balansirati ne možemo, nemamo nastavke i sl. pa čak i ne treba to uopće balansirati?!?  :bonk:

Možda sam bio kod krivih ljudi, zar ne? Uglavnom ako mi može netko preporučiti radnju a da je u blizini Bj-a.

Inače vozim kawu zr7 te bi mi također dobro došla preporuka za gume koje da stavim od ljudi koji voze taj motor, thnx!!!  (y)
 
pilot road 2, zaleti se u subotu do zagreba, pa kad si u zagrebu skoknemo do bregane :mrgreen: . Sve naprave, još uštediš 300-400 kn. Ja ih stavio prošli vikend i zadovoljan sam.
 
Mayco said:
Daruvar! Gdje u Daruvaru? znaš ime radnje?

a jebi me sad da se sjetim kak se zove.
kad udjes u dar iz smjera bj sa lijeve strane ogromna vulkanizerska radnja,veliki parking.
samo bi sljepac fulao.
cijene dunlopa su ti vise nego dobre,a dobis montazu i balansiranje djaba.
ovi padavicaRRi iz vtc su tamo isto uzimali gume.
pitaj Mateja kak se zove radnja.
 
AUTO-SERVIS, ZAJEDNIČKI OBRT ZA VULKANIZERSKE USLUGE I PROIZVODNJU VOĆA IDESTILIRANIH PIĆA, VL. VLASTA I ZVONKO ZOUNAR, M. GUPCA 90
Skraćeni naziv AUTO-SERVIS, ZAJEDNIČKI OBRT ZA VULKANIZERSKE USLU

Ulica i kućni broj Matije Gupca 90
Grad i naselje 43500 Daruvar - Daruva
 
Mayco said:
Zanima me gdje kupujete moto gume i montirate ih?
Zapravo može li mi tko preporučiti kakvu kvalitetnu vulkanizersku radnju gdje mogu doći sa motorom da mi stave nove gume i kvalitetno balansiraju kotače.
Ovdje u Bjelovaru mi vulkanizeri kažu tipa... skini kotače sam pa dovezi, balansirati ne možemo, nemamo nastavke i sl. pa čak i ne treba to uopće balansirati?!?  :bonk:

To ko ti je reko je budala. Sve to možeš napraviti u Čepinu pored Osijeka, može
izbalansirati sve kotače ( lijevane i žbičane ), i skidaju i montiraju kvalitetno. Ako
kod njih kupiš gume, montaža i balans je free_of_charge. Vulkanizer Goran Pardon.
 
AnteK said:
To ko ti je reko je budala. Sve to možeš napraviti u Čepinu pored Osijeka, može
izbalansirati sve kotače ( lijevane i žbičane ), i skidaju i montiraju kvalitetno. Ako
kod njih kupiš gume, montaža i balans je free_of_charge. Vulkanizer Goran Pardon.

pa nije blentav radit 200km u jednom pravcu radi guma.
onda mu je jeftinije skinut tockove i poslat kurirskom sluzbom  :mrgreen:
 
krco said:
pa nije blentav radit 200km u jednom pravcu radi guma.onda mu je jeftinije skinut tockove i poslat kurirskom sluzbom  :mrgreen:

A za čega služi motor, da se vozi ili da stoji u garaži?? Spojiš djir
sa promjenom guma i sve5, ionako se čovjek vjerovatno ponekad
voza, ak već ima motor. Jedino ak je caFFe RRacer, onda niš  :mrgreen:
 
Motron u Koprivnici.Tam ja sve kupujem gume,dobar izbor dobre cijene,a i nije ti daleko od Bjelovara (y) (y) (y)
 
ja sam dunlop kupio u bjelovaru kod vulkanizera "Firma" neznam točno kak se zove ulica ali ti je to ona kad ideš od pevca prema kauflandu pa skreneš lijevo na T raskršću i taj vulkanizer je s lijeve strane nakon nekih možda 1km
meni je majstor namontiro gumu i balansiro i još uvijek boi jeftiniji od unikomerca
probaj nać na netu,ukucaj u tražilicu firma.hr
 
Mayco said:
... pa čak i ne treba to uopće balansirati?!?  :bonk:
Zadnju ne balansiram nikad a prednju kako kad. I do sada mi nikada ništa nije treslo i to od 0-250.
 
AnteK said:
A za čega služi motor, da se vozi ili da stoji u garaži?? Spojiš djir
sa promjenom guma i sve5, ionako se čovjek vjerovatno ponekad
voza, ak već ima motor. Jedino ak je caFFe RRacer, onda niš  :mrgreen:

A uzmimo u obzir i da gumu treba malo razradit.
I  taman kada stigne kući spreman je za jurcanje uokolo  (y)
 
Lijepo kupis gume na http://www.motogume.hr/ kake god te zanimaju. Dodju ti postom, skines svoje felge i odneses u Viroviticu kod Goje. Imaju novi stroj za balansiranje i dobro rade.

Inace bio sam i u Daruvaru, Vtc. bolje (y)
 
Sip said:
Lijepo kupis gume na http://www.motogume.hr/ kake god te zanimaju. Dodju ti postom, skines svoje felge i odneses u Viroviticu kod Goje. Imaju novi stroj za balansiranje i dobro rade.

Inace bio sam i u Daruvaru, Vtc. bolje (y)

Jebes stroj . Onaj koji to ne radi rucno,nije pravi vulkanizer :mrgreen:

Inace ovo za motougume.hr ,podrzavam, kupis gume jeftino, besplatna dostava, montira ti neko za malo para.