Multivar 500 - dali odgovara...

Jandro

New member
... ovaj sa master masina od 2004god na staru 500 masinu kakvu je scarabeo imao, 04god

jel covjek me zove za variomat, a neznam ni sam jel pase i kakva to opce je masina
znaci rijec je o ovome scarabeu,  multivar je normalno bio na ovoj novoj masini, srebrno deklo
Scarab500back.jpg
 
mislis reci...sa master(bev 500) 2004 - na scarabeo 2004 ?
ako je masina master(ovako mi se cini da je)...onda to odgovara sigurno....razlike su bile jedino sto novija godista montiraju varijatore sa 8 rolica...

dakle ako je scarabeo sa master 500 agregatom...nemas straha (y)
 
mislim da paše, master460 je imao 6 rolica do 2006 svi 500 modeli, nakon toga u nexusu ima 8 dok su drugi modeli dobili master493 :misli:
 
Jandro said:
a zasto onda taj ima tak cudno deklo, a ovi noviji srebrno??

zbog izgleda :misli: :misli:
ako je poklopac drugačiji ne znači i da je motor
 
Jandro said:
a zasto onda taj ima tak cudno deklo, a ovi noviji srebrno??
to nije deklo...to je plasticni ukrasni poklopac...ispod njega je al-deklo o kojemu ti pricas.....ovako po nekim detaljima mislim da se ipak radi o master 500 :wink:
 
bmw m 5 said:
to nije deklo...to je plasticni ukrasni poklopac...ispod njega je al-deklo o kojemu ti pricas.....ovako po nekim detaljima mislim da se ipak radi o master 500 :wink:


aha
ok onda
mislio sam da nije to mozda ona stara masina 500 sa karbom, a covjek mi nezna nista rec
a i na malossi store sam gledao i isti su kodovi za scarabeo 500 i x9 500 04. god za variomate tako da valjda je

a bome mu nije neki ukrasni taj poklopac, ovo je x puta lijepse
Evolution%20500%20Master%20engine%20CAD%20LH.jpg


tnx na odgovoru  (y)
 
..mislim da ti ne odgovara,tek su od 2006 na Scarabea ugrađvali Piaggiove agregate,na ovoj slici je Rotax,al za točnu provjeru trebal bi broj šasije...