Murga nije običan drot zanimaju ga psiho-fenomeni

kmamic

Member
Kraljica said:
mislim murija ko murija ... radi svoj poso, ali budimo realni nitko ih ne voli vidit u svom kampu kako salabajzaju medju ekipom
tak da fino cestitaj deckima na dobrom odabiru i kraj rasprave :wink:

koliko murijaka bude na susretima, a da nemas pojma da su murijaci, jer su ljudi tu za svoj gušt. I nikom se nije ništa dogodilo, a kad nose plave kožne prsluke, onda ih nitko ne voli vidit  :palacdolje:


edit : ova tema je nastala od viška jedne druge teme. poanta je u moralnim dilemama jednog policajca na moto susretu, te je to jedini razlog zašto je tema ovdje a ne u birtiji. uživajte (u granicama mojih živaca, naravno)  :mrgreen:
 
kmamic said:
koliko murijaka bude na susretima, a da nemas pojma da su murijaci, jer su ljudi tu za svoj gušt. I nikom se nije ništa dogodilo, a kad nose plave kožne prsluke, onda ih nitko ne voli vidit  :palacdolje:

nemoš ti to objasnit,  (y)
 
smavre said:
nemoš ti to objasnit,  (y)

ajd budem ja jer sam ja i zapocela .... (isprike za off ovo bi trebalo mozda razdvojit u novu temu)

kao sto rekoh murija ko murija ... samo rade svoj posao i nije da ih mrzim ali ih bas previs ni ne volim
gle nista osobno  :wink: ali sama pomisao na policiju meni stvara nelagodu ... jer naravno ja sam po horoskopu u prometnom prekrsaju :eek:hne:
moja prva asocijacija na policiju je "kaj sad, kaj sam sad skrivila ???"  :LOL: :jesus:
…. policija je "mitski neprijatelj" :giggle:

a susret je mjesto gdje ja pustam mozak na pasu, tamo mi je dobro i tamo zaboravljam na sve probleme, tamo sam medju svojima … tuuuluuuum  :peace:
… i svi znamo sta se dogodi s tulumom kad murija pokuca na vrata :palacdolje: pih  :skriven:

i ja znam da ste svi vi samo ljudi koji rade svoj posao ... ali tulum i policija jednostavno su meni nespojivi u happy end varijanti
a na susretima ... ljudi ko ljudi, popiju koju vise pa ipak zajasu motor i naprave krug s ciljem impresioniranja pripadnice suprotnog spola u nadi da nebu bila kasnije skrta na pristupu venerinom brežuljku  :mrgreen: tu i tamo netko zdravilo zamirisi iz mraka  :letim: uvijek se na parkingu nadje pokoji motor bez tablice, a nisu bas ni svi prisutni ponosni vlasnici vozacke dozvole ... sve to nije nesto uzasno strasno i grozno ... ali JE krsenje zakona  :?

a policajac je policajac ... njegova duznost je pridrzavati se i provoditi zakon
i sad ako isti skuzi nesto od gore navedenog i reagira ... ode zabava u 3pm
a ako skuzi i ne reagira jos gore ... ispada dvolicno stvorenje i pokvareni drot

kako god da okrenes nije dobro, i kaj god da napravite netko ce vas gledat poprijeko
... gle ga maltretira momka zbog tri pive
... gle ga popio je tri pive i sad sjeda na motor
:vaga:

vasom prisutnoscu i javnim deklariranjem kao policija dovodite i sebe i druge u nezgodnu situaciju
budimo iskreni ... moto susreti nisu domjenci katolicke mladezi
i zbog svega nevedenog dio populacije nije spreman izraziti vam dobrodoslicu ... nije to nista osobno, to je jednostavno tako
kruske i jabuke ... caru carevo, a bogu bozje
neke stvari su jednostavno tesko spojive

nadam se da razumijes da ovo nije pljuvaona po muriji  :liza: ovo je samo sagledavanje situacije iz pomalo drugacijeg kuta :wink:
 
Ja tebe Kraljice ne kužim,zašto bi mom raspoloženju na susretu smetao policajac sadašnji, buduči a pogotovo bivši,u trenerci ,kabanici(dok kupi puževe kraj livade gdje su susreti)ili čak uniformi.Klub iz kojeg sam ima dobre odnose s policijom(ne diramo ih a ni oni nas)dosta akcija odrađujemo zajedno i uvijek su dobro došli a posebno bikeri(Blue).S obzirom da smo u dobrim odnosima s njima progledaju nam kroz prste kad pravimo party(ne diraju motoriste koji ne prave probleme na cesti)i sve 5.
 
IWA, ajd pliz zalokotaj ovu temu, sve ce otici malo predaleko, u prezvakavanje svega prezvakanog i 100 puta ispljunutog.

Kao sto neko rece, nema smisla
 
sid said:
IWA, ajd pliz zalokotaj ovu temu, sve ce otici malo predaleko, u prezvakavanje svega prezvakanog i 100 puta ispljunutog.

Kao sto neko rece, nema smisla

definitivno razdvojit  (y)

Munja said:
Ja tebe Kraljice ne kužim,zašto bi mom raspoloženju na susretu smetao policajac sadašnji, buduči a pogotovo bivši,u trenerci ,kabanici(dok kupi puževe kraj livade gdje su susreti)ili čak uniformi.Klub iz kojeg sam ima dobre odnose s policijom(ne diramo ih a ni oni nas)dosta akcija odrađujemo zajedno i uvijek su dobro došli a posebno bikeri(Blue).S obzirom da smo u dobrim odnosima s njima progledaju nam kroz prste kad pravimo party(ne diraju motoriste koji ne prave probleme na cesti)i sve 5.

a zakej mislis da si ti mjerilo necega? pa ak tebi ne smeta ne smije smetati ni drugima?
sebicno je svaku stvar sagledavati iskljucivo iz vlastitog kuta gledista


edit:

duznost policije je provoditi zakon, ako netko nakon 3 pive pali motor i ide nekam, ta osoba krsi zakon
policija je tu da ga u tome sprijeci i kazni ako je to potrebno

policajac koji to ne napravi krsi zakon, a nema gore stvari za pravnu drzavu od policije koja se ne pridrzava zakona
jel razumijes apsurd situacije ???
 
Kraljica said:
ajd budem ja jer sam ja i zapocela .... (isprike za off ovo bi trebalo mozda razdvojit u novu temu)

kao sto rekoh murija ko murija ... samo rade svoj posao i nije da ih mrzim ali ih bas previs ni ne volim
gle nista osobno  :wink: ali sama pomisao na policiju meni stvara nelagodu ... jer naravno ja sam po horoskopu u prometnom prekrsaju :eek:hne:
moja prva asocijacija na policiju je "kaj sad, kaj sam sad skrivila ???"  :LOL: :jesus:
…. policija je "mitski neprijatelj" :giggle:

a susret je mjesto gdje ja pustam mozak na pasu, tamo mi je dobro i tamo zaboravljam na sve probleme, tamo sam medju svojima … tuuuluuuum  :peace:
… i svi znamo sta se dogodi s tulumom kad murija pokuca na vrata :palacdolje: pih  :skriven:

i ja znam da ste svi vi samo ljudi koji rade svoj posao ... ali tulum i policija jednostavno su meni nespojivi u happy end varijanti
a na susretima ... ljudi ko ljudi, popiju koju vise pa ipak zajasu motor i naprave krug s ciljem impresioniranja pripadnice suprotnog spola u nadi da nebu bila kasnije skrta na pristupu venerinom brežuljku   :mrgreen: tu i tamo netko zdravilo zamirisi iz mraka   :letim: uvijek se na parkingu nadje pokoji motor bez tablice, a nisu bas ni svi prisutni ponosni vlasnici vozacke dozvole ... sve to nije nesto uzasno strasno i grozno ... ali JE krsenje zakona  :?

a policajac je policajac ... njegova duznost je pridrzavati se i provoditi zakon
i sad ako isti skuzi nesto od gore navedenog i reagira ... ode zabava u 3pm
a ako skuzi i ne reagira jos gore ... ispada dvolicno stvorenje i pokvareni drot

kako god da okrenes nije dobro, i kaj god da napravite netko ce vas gledat poprijeko
... gle ga maltretira momka zbog tri pive
... gle ga popio je tri pive i sad sjeda na motor
:vaga:

vasom prisutnoscu i javnim deklariranjem kao policija dovodite i sebe i druge u nezgodnu situaciju
budimo iskreni ... moto susreti nisu domjenci katolicke mladezi
i zbog svega nevedenog dio populacije nije spreman izraziti vam dobrodoslicu ... nije to nista osobno, to je jednostavno tako
kruske i jabuke ... caru carevo, a bogu bozje
neke stvari su jednostavno tesko spojive

nadam se da razumijes da ovo nije pljuvaona po muriji  :liza: ovo je samo sagledavanje situacije iz pomalo drugacijeg kuta :wink:


Kraljica said:
definitivno razdvojit  (y)

a zakej mislis da si ti mjerilo necega? pa ak tebi ne smeta ne smije smetati ni drugima?
sebicno je svaku stvar sagledavati iskljucivo iz vlastitog kuta gledista


jbg. meni si ovdje kontradiktorna
 
sid said:
jbg. meni si ovdje kontradiktorna

i da i ne ... ovisi kako se uzme

mozda je presudna ona zadnja recenica iz prvog posta

Kraljica said:
....
nadam se da razumijes da ovo nije pljuvaona po muriji  :liza: ovo je samo sagledavanje situacije iz pomalo drugacijeg kuta :wink:

ja ne volim govoriti u apsolutnim mjerilima, jer jako je malo stvari u zivotu crno ili bijelo

medjutim imam "moralnu" dilemu oko toga koliko bi policija smijela gledati kroz prste
 
a gledaj koliko, kak sama kazes nista nije crno i bijelo,
 
kak smo krenuli bumo zavrsili u dijalektici i metafizici  :LOL: :LOL: :LOL:
 
alo ljudi ajde se malo skulirajte, ovo je poziv za humanitarnu akciju tko želi nek dođe tko ne opet ok, ovakve rasprave idu u nedogled i to je to. datum i mjesto znate pa tko voli nek izvoli..... (y)

rwp
 
dadocbr said:
alo ljudi ajde se malo skulirajte, ovo je poziv za humanitarnu akciju tko želi nek dođe tko ne opet ok, ovakve rasprave idu u nedogled i to je to. datum i mjesto znate pa tko voli nek izvoli..... (y)

rwp

sorry kaj ti kenjavimo po temi ... bu to iwa kirurski odstranila :wink:
 
dadocbr said:
alo ljudi ajde se malo skulirajte, ovo je poziv za humanitarnu akciju tko želi nek dođe tko ne opet ok, ovakve rasprave idu u nedogled i to je to. datum i mjesto znate pa tko voli nek izvoli..... (y)

rwp
potpisujem (y)
 
Kraljica said:
sorry kaj ti kenjavimo po temi ... bu to iwa kirurski odstranila :wink:

kaj kirurski, satarom  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
Munja said:
Ja tebe Kraljice ne kužim,zašto bi mom raspoloženju na susretu smetao policajac sadašnji, buduči a pogotovo bivši,u trenerci ,kabanici(dok kupi puževe kraj livade gdje su susreti)ili čak uniformi.Klub iz kojeg sam ima dobre odnose s policijom(ne diramo ih a ni oni nas)dosta akcija odrađujemo zajedno i uvijek su dobro došli a posebno bikeri(Blue).S obzirom da smo u dobrim odnosima s njima progledaju nam kroz prste kad pravimo party(ne diraju motoriste koji ne prave probleme na cesti)i sve 5.

pandur je uvik pandur :mrgreen:
družba je družba,služba je služba :mrgreen:
 
bad_ri said:
pa dajte, bez svađe, jučer sam sjedio s čovjekom iz organizacije na kavi, nije to klasičan susret, niti oni očekuju da će to tako biti. Vožnja, humanitarka i fešta za ljude koji se tamo nađu. Svjesni su da je susret u Senju isti dan i isto tako su svjesni da nemaju pretenzije "sabotirat" Senj zbog svoje fešte, koja više ima unutarklupski karakter + poneki frend koji im navrati. mislim da bespotrebno dižete tenzije.

dobro s koje sljive si ti sad pao :misli:

e nitko se ne svadja, ne dizu se tenzije i nitko po nikome ne kaki :giggle: sve najasnoce glede preklapanja datuma i "gazenja po prsticima" su otklonjene unutar prvih par postova :wink:
jedino smo sid i ja malo zabluzili u dijalektiku i metafiziku i sad cekamo iwu da nas postroji i odredi tko ce u kojem kutu stajati za kaznu  :mrgreen:
 
Kraljica said:
dobro s koje sljive si ti sad pao :misli:

e nitko se ne svadja, ne dizu se tenzije i nitko po nikome ne kaki :giggle: sve najasnoce glede preklapanja datuma i "gazenja po prsticima" su otklonjene unutar prvih par postova :wink:
jedino smo sid i ja malo zabluzili u dijalektiku i metafiziku i sad cekamo iwu da nas postroji i odredi tko ce u kojem kutu stajati za kaznu  :mrgreen:

moramo se na pivi nac, inac bu nas Iwa fundala obadvoje
 
:LOL: :LOL: :LOL:

ubiće vas laki ko zeca  :jesus:


naslov nove teme čisto prigodni uz pjesmu :

Naš Murga nije obièan drot
Njegove metode su modernije
On te prvo ponudi cigarom
Pa te poslije razbije

Murga nije obièan drot
Zanimaju ga psiho-fenomeni
Svakom se unese u lice i kaže:
Zasvirat æeš ti klavir meni

Ponekad izmaltretira kakvog klinca
Od ovih rukovodeæih glava
Poslije se Murga duboko klanja
Poslije se Murga dugo izvinjava

The night is dark and the night is hot
It is right time
For you, Murga drot

Otkako je gled'o "Taèno u podne"
Murga stalno ide sredinom džade
Toki-voki prislanja na uho
Pažljivo sluša komande
Možda ga baš veèeras u mraku
Èeka njegov komad slave
Dodijalo mu marisat'
Uvijek istu raju
Legitimacija mu navrh glave

I dok sjedim ovdje u baru
I kroz prozor promatram njega
Kontam da je Freud u pravu
I da je seks korijen svega

Noc je tmava, noc je horka
Je to spramne èas, pro tebe pane Murga


:LOL: