Musice i ostala krupna divljac

Tea

New member
bwaaaaa upomoc!
imam na rezervaru onaj koznati isus za bagstera stavit, i ko za vraga zute boje. Jos ga lijepo namazah neki dan sa losionom, ono za odrzavanje.
i onda veselje... em je zuto pa se gamad roji oko toga, pa se jos kad slete i zaljepe i krepaju, a one male crne se nemogu ni maknut normalno odma se raskelje.
Ima ko kakav savjet? Kaj da sprejam tu kozu sa onim protiv komaraca il necim?
jer ovo vise nije normalno, ostavim motor vani 5 minuta a ono stotinjak komada se zaljepi :anger: :dizzy:
 
Tea said:
Ima ko kakav savjet? Kaj da sprejam tu kozu sa onim protiv komaraca il necim?

Ima Bandit čudotvornu smjesu. Nikad je nisam probao ali kruži priča da je do jaja... on već ima sve sastojke a ti malo protresi šejker i to je to...razmazat valjda znaš? :mrgreen:
 
odvrni ga po glavnoj jedno dvije stoje.....i sve će one odletit :)
 
aj makar će sletit one što su se već nalijepile,pa slijedeća tura za nove,...i sve tak :p
 
mate said:
Tea said:
Ima ko kakav savjet? Kaj da sprejam tu kozu sa onim protiv komaraca il necim?

Ima Bandit čudotvornu smjesu. Nikad je nisam probao ali kruži priča da je do jaja... on već ima sve sastojke a ti malo protresi šejker i to je to...razmazat valjda znaš? :mrgreen:

:brush:
 
mate said:
Tea said:
Ima ko kakav savjet? Kaj da sprejam tu kozu sa onim protiv komaraca il necim?

Ima Bandit čudotvornu smjesu. Nikad je nisam probao ali kruži priča da je do jaja... on već ima sve sastojke a ti malo protresi šejker i to je to...razmazat valjda znaš? :mrgreen:

ne :mrgreen: ocem demonstraciju, a ti ocito iskusan tu :D

btw, jesi ti bio jucer sa grupicom ducatista na grobniqu? bila sam sa hrpicom nakeda u prolazu, al malo su hmm... magneticni ti dukci :mrgreen:

i kaj, niko nezna kak otjerat bube od motora? i to dok stoji na mjestu? ah well...
 
Može demonstracija, Bandit i ja smo već uigrani tandem. :mrgreen:
Je, bili smo jučer dole na kavi. Mogla si se i javit. :(
Btw, kad već spominješ grupicu nakeda, jesi bila sa motopulserima?
 
Hvala Dylan, probat cu :)

Mate: da, s njima,usporedjivali motore.
a kom da se to javim kad ne poznam nikog osobno :) jos dosla luda skroz dolje jer sam od severina do grobiqa isla sa sugavom kamion-toyotom dok su oni i stari moj mijenjali motore.
 
E jbg, nema veze šta se ne poznamo. Kad vidiš grupu Ducatista na hrpi samo pogledaš ko je najdeblji i to sam ja. Bilo bi ti puno bolje s nama, jebeš tu starudiju s Velikim Stršljenom na čelu. Uči na greškama. :mrgreen: