Muski Velebit 2008

tvigi said:
Kak sam ja mislil da je Panos negdje na Riječkoj strani  :shock:

Koliko vidim to je iznad Lukovog Šugarja.

vidim napravil si domacu zadacu  :mrgreen:
 
clox said:
vidim napravil si domacu zadacu  :mrgreen:
Ma čital sam za Panos Antekove slikopise,više slike nego pise :LOL:
Da sam znal da je to tak blizu (kad sam na GO) već bi bil gore :mrgreen:
Drge godine,pod obavezno :D
 
onda iduci put se javite kada budete djirali po velebitu da u gs slozimo barem cugu  :wink:
 
A nitko nije spomenuo zgodan detalj kad ujutro netko pita:"A tko je po noći lomio grane za vatru?", pa se svi zamisle i kako nitko nije podignuo dva prsta, svi brzo odustanemo od daljnjeg razmišljanja o uzroku tog ojačeg pucketanja granja tijekom noći  :mrgreen:
 
miromax said:
A nitko nije spomenuo zgodan detalj kad ujutro netko pita:"A tko je po noći lomio grane za vatru?", pa se svi zamisle i kako nitko nije podignuo dva prsta, svi brzo odustanemo od daljnjeg razmišljanja o uzroku tog ojačeg pucketanja granja tijekom noći  :mrgreen:

to je bilo nakon sto ste me ispljuvali s konjem, pa nisam imao volje dalje...
razlika je samo sto je to bilo mozda 1h kasnije i culo je vise ljudi
 
miromax said:
A nitko nije spomenuo /cut

ni onu grozotu koju imas na zadnjoj slici drugog posta...
 
Okica said:
ni onu grozotu koju imas na zadnjoj slici drugog posta...

ma nisam spomenuo dosta toga, naime i ja sam jucer trebao raditi  :mrgreen:
naravno da bi bilo lijepo da dodate svoje detalje i dojmove
prema tome, Miromax u epizodi 'Kosti' ...
 
clox said:
ma nisam spomenuo dosta toga, naime i ja sam jucer trebao raditi  :mrgreen:
naravno da bi bilo lijepo da dodate svoje detalje i dojmove
prema tome, Miromax u epizodi 'Kosti' ...

Sad bum isp'o pi*kica ...  :mrgreen:

Nakon što sam se natjerao izaći iz tople vreče i šatora na *išanje (oko pol' 6), bacio dvije-tri grane na vatru i vratio se u krevet opet sam zaspao. Odjednom otvorim oči, čujem "brundanje" i vidim sjenu iznad glave, tj. iznad šatora (onaj najmanji). Počeo sam se tresti doslovno k'o šiba na vodi, trajalo je par sekundi, onda shvatim da "brundanje" dolazi iz žutog šatora pored mene  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: , a sjena je bila samo sjena, pošto je vatra gorila i taaako ... Mašta radi "sve u 16"  :LOL:
 
:LOL:
i ja sam ispod hrkanja čuo još i neko roktanje, ali sam odlučio i to proglasiti prijateljskim...

Za one koji nisu bili, fotka "kosti" je imala i pripadajući miris lešine za koju smo plebiscitarno zaključili da je ostatak krave koja je služila lovcima kao mamac i bila postavljena čak 20 metara od čeke (neš' ti sportskog lova!).
Sad kad gledam, možda je ova lopatica premala da bi bila kravlja...
 
Ono na Tracku gdje si napisao "ostaje za istraziti, tamo smo se mi ljetos vrtili i pogledali sve mrtve kutove, ništa od cetiri ceste ne ide dalje ali na dvije ima probijen "buldozerski" put tako da bi iduce godine mogao biti makadam i dalje
 
Biondi said:
Ono na Tracku gdje si napisao "ostaje za istraziti, tamo smo se mi ljetos vrtili i pogledali sve mrtve kutove, ništa od cetiri ceste ne ide dalje ali na dvije ima probijen "buldozerski" put tako da bi iduce godine mogao biti makadam i dalje

ma da, o tom probijanju sam vec cuo vise prica, pa ...  :wink:
 
evo i par filmića:

1. zastanak u tunelu kod Dabarskih kukova
http://www.youtube.com/watch?v=gicmdvYzifQ


2. nakon ekološkog pokušaja od sat vremena da upalimo mokra drva prešli smo na konkretnije metode
http://www.youtube.com/watch?v=klVKU0pGBBw


3. vožnja
http://www.youtube.com/watch?v=AP9al-d_XsA


Ostalo-kad stignem.
 
wee, stvarno imate volje po ovakvom vremenu se vozati  (y)
 
Svaka cast decki (y)..fotke i voznja 5 (y)..