muzika

vecicrnogorac

New member
ne znam jeste li pokusavali, ali sam ja prije par dana stavio slusalice pod kacigu, prikacio ih na mali mp3 player, odvrnuo neki hard rock... i jedva ziv ostao na motoru ;)
ljudi, stvarno je trip prejak, ali ne znam koliko je pametan jer te `digne` i natjera na neke stvari koje u normali ne bih uradio...

vasa iskustva?
 
je to je zahebano i ja to probal par put , digne te al jebački. sreća probal sam na apn-cu... :wink: :wink:
 
Tema je već bila na forumu. Prosrčaj malo. A ova će egzistirat vjerojatno još malko, dok je neki admin ne vidi i ukloni iz već navedenog razloga.
 
Adventurer said:
Pa pusti si Mozarta i laganije samo pazi da onda ne zaspiš :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Rahmanjinova ili Wagnera!
:twisted:
 
meni hanuma neda ni u autu nesto zesce popizdim totalno
pocne vozit ko budala
noga na gase i deriiiiiiiiiiiiiii
 
nema sansi da stavljam nekakve plejere slusalice ili slicna sranja dok se vozim na motoru. period.
dekoncentracija zagarantirana, a osim toga nema mi ljepseg zvuka od R-a na 15 somova
:mrgreen:
 
Grawe RR said:
nema sansi da stavljam nekakve plejere slusalice ili slicna sranja dok se vozim na motoru. period.
dekoncentracija zagarantirana, a osim toga nema mi ljepseg zvuka od R-a na 15 somova
:mrgreen:
ima V2 na 9
 
Ja sam isto pokušavao dok nisam razbio discman i to jos sa apn-ca. Mislim da mi je pao sa nekog većeg motora ne bi našao ni komade od discmena. :mrgreen:
 
probo i ja ali neide. zavoj mi se pretvoril u ravnicu i skoro pa bio udes. :oops:
kaciga i samo kaciga na glavi, nikakve slusalice ni hands free uredjaji.
 
Beeblebrox said:
Grawe RR said:
nema sansi da stavljam nekakve plejere slusalice ili slicna sranja dok se vozim na motoru. period.
dekoncentracija zagarantirana, a osim toga nema mi ljepseg zvuka od R-a na 15 somova
:mrgreen:
ima V2 na 9

užasni su mi ti v2 traktori