MV Agusta Brutale 800

kokolo_f

Active member
Meni lijepša nego model do sada a i trebala bi biti prihvatljiva cijenom..

http://www.mvagusta.com/en/news/mv-agusta-73rd-eicma-event-two-world-premiers-new-/#
 
kokolo_f said:
Meni lijepša nego model do sada a i trebala bi biti prihvatljiva cijenom..

http://www.mvagusta.com/en/news/mv-agusta-73rd-eicma-event-two-world-premiers-new-/#
Bomba... (y)
 
12299360_10153686624955279_1315778436015284353_n.jpg

12308129_10153686625510279_2113274845342988131_o.jpg

 
Znam da su faking Euro norme krive, al' ovaj Zepter lonac il' kutija za Lego kockice il' štaveć jest ispod je ajme...  :angel:
 
Ima li tko od vas iskustava sa MV Augustom Brutale, osim sto smo se najebali za papire, poreze homolohacije i slicno jel vam se svidja Brutale?

Osobno, bas je brutale, mala, brza, lagana, taman mi po mjeri, osim sto se ja malo ukocim na njoj
 
Bio na prezentaciji u Milanu prosle godine. Odlican bajk.
Jedino bih volio da su ostavili brojac okretaja "normalan" a ostalo  u digitalu stavili, kao na proslim modelima.
 
Za brojac se slazem, isto tako nikad neznas ni kolko ti je goriva ostalo sta je katastrofa al dobro, sve u svemu dobar motor samo malo pre slup, ova sa moje slike je kupljena u 6mj prosle godine i bila je 100.000l
Kn + troskovi uvoza, homologacije i sl.
 
Ima opciju "trip", plus kad se upali rezerva jos nekih 25-35km voznje do praznog rezervara. Meni oba bajka nemaju pokazivac goriva i ovako se snalazim. Posto nemam namjeru vozit po Africi, Kavkazu i Sibiru, a manje vise svudje drugo su pumpe u krugu od 40km jedna od druge, to mi ne predstavlja problem. ;)
 
To je istina ali kad sam isla Rijeka dubrovnik s njom po magistrali je bilo prilicno zanimljivo sto se tice goriva jer naravno ne pokazuje kolko ima u rezervaru i to mi stvara nesigurnist al naviknes se i na to
 
Ledena said:
Ima li tko od vas iskustava sa MV Augustom Brutale, osim sto smo se naj...li za papire, poreze homolohacije i slicno jel vam se svidja Brutale?

Osobno, bas je brutale, mala, brza, lagana, taman mi po mjeri, osim sto se ja malo ukocim na njoj
Kakav riječnik... ccccc..... :no: :no: :no: ....još ako dolazi iz ženskih usta....baš brutale....
 
Moto Matušić Rijeka-Matulji je postao zastupnik za MV Agustu i ima u salonu Brutale 800, Rivale 800, Veloce 800 za test vožnu i F3.
Brutale i Rivale su stvarno prekrasne jedino je cijena  :palacdolje:
Brutale je 105 000 a za druge nisam ni pitao.
Navodno će uskoro stići i manja 675 koja će biti oko 90 000 ali i to je  :shocked:
Pa ko voli...

 
pri tome ne treba zanemarit činjenicu da Agusta vrlo vjerojatno ide na bubanj ili u povijest

ne znam dal pašu dijelovi sa Malagutija? :misli:


Ups, I Malaguti je prdno u kantu :LOL:




Srki