MV Agusta Brutale 800

miro said:
Kakav riječnik... ccccc..... :no: :no: :no: ....još ako dolazi iz ženskih usta....baš brutale....



A nes ti rjecnika, daj saj ajde kao da ne psujes :p
 
Ledena said:
A nes ti rjecnika, daj saj ajde kao da ne psujes :p
Pitaj ljude ovdje - ne psujem!  (y)

A ružno je da žena psuje pa nije muškarac i sirovina. Ona je oličenje nježnosti i primjera kako bi se i muški trebali ponašati  :D :D :D

(y)
 
Srki said:
pri tome ne treba zanemarit činjenicu da Agusta vrlo vjerojatno ide na bubanj ili u povijest

ne znam dal pašu dijelovi sa Malagutija? :misli:


Ups, I Malaguti je prdno u kantu :LOL:




Srki
Ajd sRRky ne davi ljude, ovdje su motori za ljude s dušom i koji traže više od čiste nejmačke mehanike koja radi ma kako vozač bio bedast. Pogedaj svoj motor, jel radi dobro? Radi. Eto vidiš da sam u pravu  :mrgreen:
 
miro said:
Pitaj ljude ovdje - ne psujem!  (y)

A ružno je da žena psuje pa nije muškarac i sirovina. Ona je oličenje nježnosti i primjera kako bi se i muški trebali ponašati  :D :D :D

(y)
Mda... sve su žene anđelice...

hrvatica1up.jpg



:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


http://themladichi.com/nekategorizirano/prava-hrvatica/
 
hellboy1974 said:
Moto Matušić Rijeka-Matulji je postao zastupnik za MV Agustu i ima u salonu Brutale 800, Rivale 800, Veloce 800 za test vožnu i F3.
Brutale i Rivale su stvarno prekrasne jedino je cijena  :palacdolje:
Brutale je 105 000 a za druge nisam ni pitao.
Navodno će uskoro stići i manja 675 koja će biti oko 90 000 ali i to je  :shocked:
Pa ko voli...

jel ozbiljno?? mogao bi potegnuti  do matulja :biker:
 
mv_agusta said:
jel ozbiljno?? mogao bi potegnuti  do matulja :biker:

http://motomatusic.hr/moto-matusic-novi-uvoznik-i-distributer-mv-agusta-motocikala-za-republiku-hrvatsku/
Koliko znam bio je i na ZG Auto showu s ovim modelima a je li prodao koji model od kada sam bio kod njega ne znam.
 
miro said:
Pitaj ljude ovdje - ne psujem!  (y)

A ružno je da žena psuje pa nije muškarac i sirovina. Ona je oličenje nježnosti i primjera kako bi se i muški trebali ponašati  :D :D :D

(y)
Napsovao si se ti za dva života :LOL:

Sent from my Lenovo P70-A using Tapatalk

 
Srki said:
pri tome ne treba zanemarit činjenicu da Agusta vrlo vjerojatno ide na bubanj ili u povijest

ne znam dal pašu dijelovi sa Malagutija? :misli:


Ups, I Malaguti je prdno u kantu :LOL:




Srki

Mislim da su ovi novi kupci mlađi od nas i nisu preživjeli prošle krahove Aguste.  :mrgreen:
 
milanche said:
Napsovao si se ti za dva života :LOL:

Sent from my Lenovo P70-A using Tapatalk
Jedna psovka je previše za sve živote, a kamoli više njih, ali što tek oni koji stalno klenu. Bogu hvala ja godinama svladavam svoj jezik!

Inače mi je svojevremeno jedan čovjek nudio brutale 900 za mog Ducati 749, ali nisam htio. Istina i susjed koji inače šarafa rekao mi je da ne.  :D
 
hellboy1974 said:
http://motomatusic.hr/moto-matusic-novi-uvoznik-i-distributer-mv-agusta-motocikala-za-republiku-hrvatsku/
Koliko znam bio je i na ZG Auto showu s ovim modelima a je li prodao koji model od kada sam bio kod njega ne znam.

Vidio sam ih na zg autoahow ali nisu dopustili da se sjedne na njih, pa zato sam se i začudio kad piše da se nudi test voznja
 
Jel zna netko gdje bi mogao servisirati ovo čudo, a da nije zapadnije od ZG-a? Nije da mi se da svake godine vozit iz Slavonije u Rijeku  :misli:
 
remedy said:
Jel zna netko gdje bi mogao servisirati ovo čudo, a da nije zapadnije od ZG-a? Nije da mi se da svake godine vozit iz Slavonije u Rijeku  :misli:
Zar nisi čit'o da smo rekli da se ne kupuje to čudo  :mrgreen:

A tko bi se s tim uhvatio u koštac a da stvarno pozna problematiku s ove strane svijeta - nemam pojma. Ja sam svojevremeno radi servisa svog Ducatrija razmatrao i Madžarsku, no ispalo je da je servis tamo skuplji nego kod nas  :palacdolje:

Pa idem u Zg u ovlašteni.